Kuchynský robot Adler AD 4221

Značka: ADLER

Planetárny kuchynský robot Adler AD4221 je zariadenie, ktoré sa zíde v kuchyni každého milovníka varenia a pečenia

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Kuchynský robot Adler AD 4221

bdc9edbc-8eb2-4854-b3c8-f0cd81badd5c

Hlavný popis produktu

Planetárny kuchynský robot Adler AD4221 je zariadenie, ktoré sa zíde v kuchyni každého milovníka varenia a pečenia. Vďaka svojim funkciám vám príprava obľúbeného koláča, krému alebo omáčky zaberie veľmi málo času a úsilia. Toto zariadenie napriek svojej multifunkčnosti nezaberie v kuchyni veľa miesta, preto je vhodné aj do menších miestností.
Ak hľadáte kuchynské vybavenie, ktoré vám pomôže pripraviť jedlá podobné tým, ktoré pripravujú profesionálni kuchári, už nehľadajte! Planetárny robot Adler AD4221 s výkonom 2200 W je zariadenie, ktoré navždy zmení váš štýl varenia. Multifunkčný, štýlový a vyrobený z kvalitných materiálov bude dôležitým doplnkom vybavenia kuchyne. Môžete si pripraviť svoje obľúbené koláče, omáčky a krémy, ako aj mnoho ďalších jedál. Zariadenie má veľkú 7 litrovú nerezovú misu a je vybavené 6 rýchlosťami. Robot AD4221 je tiež vybavený mlynčekom na mäso, ktorý pomelie až 1,5 kg mäsa za minútu, pričom v balení nájdete aj 3 veľkosti doštičiek: 3, 5, 7 mm. Nerezová misa má objem 7 litrov a praktickú rukoväť, vďaka ktorej ľahko pripravíte aj veľké množstvo cesta a ľahko ho potom nalejete do formy. Miešadlá: hnetací hák, miešacia metla a šľahacia metla sa dajú ľahko oddeliť a umyť. Stabilné prísavky zaisťujú, že zariadenie je stabilné a počas používania sa nepohybuje.

Charakteristika a technické údaje:
Multifunkčný planetárny kuchynský robot 4v1
Planetárny systém miešania
Odolný prevodový systém s komplexným dizajnom
7 l nerezová veľká misa s užitočnou rukoväťou
6 rýchlostí
Pulzný režim
Sklopná hlava pre ľahký prístup k mise
4 funkcie:
• Miesenie hustého cesta (chlebové cesto, kysnuté cesto atď.)
• Miešanie ľahkých zmesí (majonéza, palacinkové cesto, piškóta atď.)
• Šľahanie (bielkov, tortových krémov, šľahačky atď.)
• Mlynček na mäso do 1,5 kg mäsa / minútu s 3 doštičkami: 3, 5, 7 mm
Kryt proti rozstrekovaniu
3 miešadlá:
• Hák na miesenie cesta
• Metla na miešanie
• Šľahač na šľahanie vajec
Odnímateľné príslušenstvo pre jednoduché čistenie
Plastové zatláčadlo
Stabilné protišmykové prísavky
Výkon nom. 1200 W, max. 2200 W
Napájanie 220-240V, 50/60Hz
Dĺžka napájacieho kábla: 101 cm
Farba puzdra: oceľ
Materiál krytu: ABS plast
Rozmery produktu: 42,5 x 24,8 x 37,6 cm

Robot známy ako planetárny robot sa vyznačuje tým, že motor je umiestnený v ramene, nie v základni. Ide o kuchynský robot, ktorý sa vyznačuje precíznym pohybom miešadla: okolo svojej osi, ale aj po obvode misky. Vďaka tomu sa ingrediencie dôkladne premiešajú za oveľa kratší čas a vďaka tomu, že nemusíte držať robota v rukách, je pridávanie produktov počas mixovania jednoduchšie. Ďalšou výhodou takéhoto robota je jeho multifunkčnosť, pretože s ním možno miesiť ťažšie cesto (kysnuté alebo na chlieb), ľahšie zmesi (palacinkové cesto) ale aj šľahať bielky či smotanu. Model AD4221 je navyše vybavený mlynčekom na mäso, vďaka ktorému pripravíte aj suroviny na suché jedlá. Odpadá tak nutnosť kupovať viacero zariadení a navyše ušetríme miesto na pulte alebo v skrinke. Robot umožňuje zvoliť si jednu zo 6 rýchlostí, čo dobre funguje pri rôznych druhoch koláčov, kde je dôležitá intenzita kombinovania ingrediencií (napr. cesto na sušienky). Disponuje tiež pulzným režimom, ktorý uľahčuje kombinovanie viacerých sypkých surovín. Kryt proti rozstreku chráni pred znečistením dosky stola počas prevádzky a plastový posúvač uľahčuje mletie mäsa v podávači mlynčeka.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.