Kuchynský robot 12v1 Adler AD 4224

Značka: ADLER

Ak hľadáte kuchynské vybavenie, ktoré vám pomôže pripraviť pokrmy v kuchyni rýchlo a efektívne, už nehľadajte! Kuchynský robot 12v1 Adler AD4224 s príkonom 1000 W je zariadenie, ktoré navždy zmení váš štýl varenia

182,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Kuchynský robot 12v1 Adler AD 4224

4d2da787-22eb-4d07-8622-0f1782e23246

Hlavný popis produktu

Ak hľadáte kuchynské vybavenie, ktoré vám pomôže pripraviť pokrmy v kuchyni rýchlo a efektívne, už nehľadajte! Kuchynský robot 12v1 Adler AD4224 s príkonom 1000 W je zariadenie, ktoré navždy zmení váš štýl varenia. Prístroj, ktorý v sebe ukrýva niekoľko rôznych funkcií, pomáha pripravovať aj veľmi sofistikované pokrmy efektívne a rýchlo. Robot má LCD displej, ktorý je na viditeľnom mieste a umožňuje ovládať prácu zariadenia. Pre manuálnu voľbu je k dispozícii sedem rýchlostí. Obe viac či menej jemné ingrediencie môžete nasekať alebo zmiešať. Okrem toho môžete využiť štyri automatické programy, vďaka ktorým si pulznou prevádzkou pripravíte smoothie koktail, nakrájate mäso, rozdrvíte ľad alebo roztlačíte jemnú zeleninu či ovocie na omáčku alebo smoothie. Takéto rýchlo dostupné programy znamenajú, že jeden kuchynský robot vám pomôže pripraviť celý obed, večeru alebo raňajky. Miska s objemom 2l (tekutiny) až 3,5 litra (suché výrobky) vystačí na omáčku, koktail alebo palacinkovú tortu pre celú rodinu. Nerezová čepeľ si poradí s mäsom či ľadom a plastová zamieša suroviny na cesto. Robot má vstavaný mlynček, ktorý môžete použiť na mletie kávy, sušeného ovocia alebo korenia ako je korenie či muškátový oriešok. Ochrana proti prehriatiu a prísavky na dosku z neho robia bezpečné zariadenie.
Kuchynský robot 12v1 Adler AD4224 vám okrem miešania ingrediencií na omáčku, smoothie, či tortu, sekania mäsa na tatarák či kotlety umožňuje aj miesiť cesto na pizzu, strúhať, strúhať zeleninu, primiešať smotanu, či vajíčka, formovať tenké aj hrubšie zeleninové rezance, vytvárať zeleninové špirály. Jedným slovom uľahčuje prípravu produktov na raňajky, obed, dezert alebo večeru. Každý nájde funkcie, ktoré mu uľahčia každodenné varenie. Toto zariadenie je ideálne aj pre tých, ktorí práve robia prvé kroky v kuchyni.

Charakteristika a technické údaje:
Kuchynský robot 12v1
LCD displej
7 rýchlostí pre manuálny výber
4 automatické programy:
- Smoothie
- Sekanie mäsa
- Drvenie ľadu
- Pulzná funkcia
12 funkcií:
1. Sekanie (mäso, syr, zelenina, čokoláda)
2. Miešanie (cesto na pizzu, cesto na palacinky, majonéza)
3. Jemné strúhanie (zelenina, ovocie, syr)
4. Strúhanie / krájanie (kapusta / uhorky)
5. Hrubé strúhanie (zelenina, ovocie, syr)
6. Šľahanie dvojitým šľahačom (smotana, vajcia)
7. Mletie (káva, orechy, korenie)
8. Jemné zeleninové rezance (cuketa, cvikla)
9. Hrubé zeleninové rezance (cuketa, cvikla)
10. Zeleninové špirály na ozdobenie jedál (uhorka, varená mrkva)
11. Smoothie (zelenina a ovocie)
12. Drvenie ľadu
Príslušenstvo:
- Miska s maximálnym objemom 3,5 l na suché potraviny a 2,0 l na tekutiny
- Nôž na sekanie z nehrdzavejúcej ocele
- Plastová čepeľ na tortu
- Dvojitý šľahač z nehrdzavejúcej ocele
- Mlynček na kávu, sušené ovocie a korenie
- 3 pevné disky z nehrdzavejúcej ocele
- 3 čepele špiralizéra
- 2 posúvače
- Špachtľa
Ochrana proti prehriatiu
Stolové protišmykové prísavky
Maximálne otáčky: 16500 ot./min +/-5%
Rozmery zariadenia: 28 x 24 x 42 cm
Dĺžka napájacieho kábla: 92 cm
Farba krytu: biela / čierna
Surovina krytu: ABS plast
Výkon: nom. 1000 W, max. 2000 W
Napájanie: 220-240 V, 50-60 Hz

Multifunkčné zariadenia sú skvelé a o tom netreba nikoho presviedčať. Sú veľkým komfortom a predovšetkým šetria miesto. Tieto produkty fungujú najlepšie v kuchyni, takže ak hľadáte niečo, čo spôsobí revolúciu v príprave jedál, odporúčame kuchynský robot ADLER AD4224. Je to jeden z tých spotrebičov, ktoré by sa mali objaviť aj vo vašej kuchyni.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.