Kremelina Sušená

1×1 ks

Značka: KREMELINA
Prírodný detox, prírodné odčervenie, podpora imunitného systému.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

7,59
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X84551

Účel použitia: Doplnkové krmivo pre psa aj mačku. Naturálny detox a prírodné odčervenie. Pretože je kremelina nerozpustná av tekutine sa rýchlo usadzuje, odporúčame ju zamiešať zvieraťu do krmiva. Kremelina pre zvieratá je bez chuti a bez zápachu, takže neovplyvní jeho obvyklú chuť. Nadmerné množstvo telo vylúči.
V priebehu dňa zabezpečte zvieraťu prístup k čistej vode. Kremelina je absorbent, preto nedostatok tekutín môže spôsobiť zápchu.

100% PRÍRODNÝ PRODUKT BEZ KONZERVANTOV, DOCHUCOVADEL A FARBY.

Kremelina priaznivo pôsobí na stav pokožky a kvalitu srsti, napomáha odstraňovať vnútorné i vonkajšie parazity a taktiež napomáha udržiavať správnu činnosť tráviacej sústavy. Pri tejto funkcii tiež uľahčuje pravidelné vyprázdňovanie. Svojou jedinečnou skladbou podporuje tvorbu kolagénu, dopĺňa liečbu kĺbov a kostí a priaznivo prispieva k pevnosti a pružnosti ciev. Pre celý organizmus dodáva vitalitu a podporuje imunitu.

Kremelina je vhodná okrem psov a mačiek aj pre hlodavce a kone. Podávame 2-6x ročne /1-3x na jar, 1-3x na jeseň/ podľa potreby po dĺžku 7-14 dní.

Dávkovanie: Mačiatka, šteňatá –⁠ 1/2 odmerky / deň, mačky a psy do 16 kg – 1 odmerka / deň, psy 16–45 kg –⁠ 1-1,5 odmerky / deň, psy nad 45 kg – 2–⁠ 3 odmerky / deň, králiky a morčatá –⁠ 1/2 odmerky / deň

1 odmerka = 6 g


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.