Krájač potravín Camry CR 4702

Značka: CAMRY

Masívny kovový krájač potravín Camry CR4702 je vybavený stolíkom z nehrdzavejúcej ocele a odnímateľným posúvačom

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Krájač potravín Camry CR 4702

2eefa88f-e853-42b6-8728-3f9b790c71e6

Hlavný popis produktu

Masívny kovový krájač potravín Camry CR4702 je vybavený stolíkom z nehrdzavejúcej ocele a odnímateľným posúvačom. Kvalitná čepeľ z nehrdzavejúcej ocele vám umožňuje nakrájať klobásu na tenké plátky či rezať domáci chleba na pevné kúsky. Hrúbku rezu je možné voľne nastaviť, čo uľahčuje jasný indikátor aktuálneho nastavenia.
Príprava sendvičov na raňajky alebo večeru pre celú rodinu vám zaberie príliš veľa času? Hľadáte profesionálne kuchynské vybavenie, ktoré uľahčí každodenné fungovanie a príjem hostí? Alebo hľadáte trvanlivé vybavenie pre svoju reštauráciu, bar alebo obchod? Už nemusíte hľadať! Odporúčame krájač CAMRY CR 4702, ktorý splní požiadavky všetkých, aj tých najnáročnejších milovníkov sendvičov!

Charakteristika a technické údaje:
Nerezový nôž, priemer 19 cm
Nastavenie hrúbky rezu (0-15 mm)
Indikátor hrúbky rezu
Kovová vodiaca koľajnica
Skladací stôl z nehrdzavejúcej ocele a odnímateľný posúvač
Protišmykové nožičky
Nominálny výkon: 150 W
Maximálny výkon: 400 W

Dobré vybavenie je srdcom každej kuchyne: domácej aj profesionálnej. Uľahčuje dennú prípravu jedál a umožňuje vám tráviť viac času ich konzumáciou so svojimi blízkymi. Bez ohľadu na to, či hľadáte vybavenie pre domácnosť alebo pre stravovacie zariadenie alebo dokonca obchod, budete spokojní! Maximálny výkon nášho zariadenia je 400 W. Bezpečný krájač s kvalitnými čepeľami z nehrdzavejúcej ocele vám umožní rýchlo rezať aj tvrdé údeniny, syr alebo chlieb. Hrúbku rezu od 0 do 15 mm je možné nastaviť nezávisle pomocou gombíka, ktorý je rovnako ako spínač na ľahko prístupnom mieste. Indikátor hrúbky rezov vám umožňuje priebežne monitorovať kvalitu rezov. Za pár okamihov môžete ľahko pripraviť ingrediencie pre svoje obľúbené sendviče pre hostí alebo zákazníkov!
Krájač Camry CR4702 je nielen funkčný, ale tiež dobre vyzerá na kuchynskom pulte. Keď sa rozhodneme pre elektrické zariadenie, niekedy máme obavy z jeho používania. Riešenia použité v tomto prístroji zaisťujú bezpečnosť a pohodlie pri používaní! Protišmykové nožičky uľahčujú používanie bez strachu za všetkých podmienok. Skladací stôl a odnímateľný posúvač pomáhajú udržať výrobky, ktoré chcete rezať na svojom mieste. Táto konštrukcia zároveň uľahčuje rýchle čistenie zariadenia! Na zloženie a rozloženie krájača nepotrebujete žiadne ďalšie nástroje. Čepeľ sa vyberá špeciálnym gombíkom na vybratie noža, ktorý bráni tomu, aby sa odpojil od krájača.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.