Krájač potravín Adler AD 4703

Značka: ADLER

Kompaktný, bezpečný a ľahko skladateľný krájač potravín Adler AD4703 je ideálny na každodenné krájanie pomocou odnímateľného posúvača

64,99

O produkte: Krájač potravín Adler AD 4703

164203df-8d95-493e-97b6-24c265dc7208

Hlavný popis produktu

Kompaktný, bezpečný a ľahko skladateľný krájač potravín Adler AD4703 je ideálny na každodenné krájanie pomocou odnímateľného posúvača. Silný plast, z ktorého je vyrobený, uľahčuje prepravu. Kvalitná 17 cm čepeľ z nehrdzavejúcej ocele umožňuje krájať konzervované mäso na tenké plátky a krájať masívny plátok domáceho chleba. Hrúbku rezu je možné ľahko nastaviť. Celý krájač potravín možno ľahko rozobrať na kúsky, čo uľahčuje čistenie. Zaberá veľmi málo miesta. Vďaka možnosti skladania ho môžete po použití vložiť do kuchynskej skrinky. Bezpečnostné tlačidlo chráni pred náhodným zranením. Plastový posúvač je tiež navrhnutý na ochranu vašich prstov. Gumené nožičky bránia krájaču v pohybe.

Charakteristika a technické údaje:
Nerezový nôž s priemerom 17 cm
Nastaviteľná hrúbka rezu 0-15 mm
Skladacia konštrukcia
Tlačidlo s chráničom palca
Gumené nožičky
Skladací stôl a odnímateľný posúvač
Skladovanie kábla
Farba: biela
Dĺžka napájacieho kábla: 105 cm
Materiál puzdra: Plast
Rozmery: 44,1 x 24,5 x 21,6 cm
Príkon: nom. 150W, max. 400 W

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.