LED masky

  (4)

Bezpečný, bezbolestný a úplne neinvazívny spôsob, ako zmenšiť tmavé škvrny, zmierniť jazvy, bojovať proti vyrážkam a stimulovať syntézu kolagénu. Led Maska zvráti známky poškodenia  a zároveň pomôže vašej pleti stať sa silnejšou, pevnejšou, plnšou, hladšou, jasnejšou... Považujte to za najvyššiu investíciu do budúcnosti vašej tváre.

Zoradiť podľa
 • Palsar7 Ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk (zlatá)

  1×1 ks, ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk
  Ošetrujúca LED maska ​​na tvár aj krk napomáha pri liečbe akné, vyhladenie vrások, odstránenie pigmentu a škvŕn, omladenie pleti a vypnutie pokožky.
 • Ošetrujúca LED maska ​​Palsar7 predstavuje inovatívny spôsob, ako sa zbaviť akné, vrások, unavenej pleti a ďalších nedokonalostí. A to vďaka terapii fotónovým svetlom, ktorá patrí v oblasti dermatológie medzi najefektívnejšie nástroje v boji proti chronickým kožným defektom.
 • Ošetrujúca LED maska ​​na tvár a krk napomáha pri liečbe akné, vyhladeniu vrások, odstránení pigmentu a škvŕn, omladnutí pleti a vypnutí pokožky.
 • Palsar7 Ošetrujúca LED maska na tvár (zlatá)

  1×1 ks, ošetrujúca LED maska na tvár
  Ošetrujúca LED maska ​​Palsar7 predstavuje inovatívny spôsob, ako sa zbaviť akné, vrások, unavenej pleti a ďalších nedokonalostí.
  LED masky

  LED masky