Holiace strojčeky na žiletky

  (118)
Zoradiť podľa
 • Gillette Fusion5 8 ks

  1×8 ks, náhradne holiace hlavice
  5.0
  (14)
  Holiace hlavice Gillette s 5 čepieľkami proti treniu pre holenie, ktoré ani nepocítite
 • Gillette Fusion5 4 ks

  1×4 ks, náhradné hlavice
  4.9
  (36)
  Holiace hlavice Gillette s 5 čepieľkami proti treniu pre holenie, ktoré ani nepocítite
 • Lubrikačný pásik pomáha udržiavať pohodlné kĺzanie holiaceho strojčeka na pokožke
 • Holiace strojčeky s 3 čepieľkami, ktoré sa prispôsobujú krivkám, na hladké oholenie
 • 5.0
  (2)
  Dámsky holiaci strojček Gillette Venus Smooth je prvým holiacim strojčekom s 3 čepieľkami, ktorý je navrhnutý pre ženy.
 • Venus Comfortglide Spa Breeze strojček + 4 NH

  1×1 set, holiaci strojček + 4 náhradné hlavice
  Venus Comfortglide Spa Breeze strojček + 4 náhradné hlavice pre úžasne hladké oholenie.
 • Dôkladné oholenie s menším výskytom drobných poranení pokožky (v porovnaní s holiacim strojčekom Simply Venus 2) Dámsky holiaci strojček s výkyvnou holiacou hlavicou, ktorá sa jednoducho dostane aj na miesta, ktoré sa ťažko holia Zvlhčujúci prúžok s trochou aloy pre sklz po pokožke Holiace hlavice Simply Venus sú kompatibilné iba s rukoväťami Simply Venus
 • Holiaci strojček pre mužov s technológiou FlexBall sa prispôsobuje kontúram tváre a oholí prakticky každý fúz
 • Náhradné holiace hlavice na holiaci strojček pre mužov Gillette Fusion5 ProGlide majú 5 čepieľok proti treniu pre holenie, ktoré ani nepocítite.
 • GILLETTE SERIES GEL REVITALIZING

  1×200 ml, pena na holenie
  Vyživujúca a obnovujúca pena na holenie
 • King C Gillette Náhradné obojstranné čepieľky

  1×10 ks, náhradné obojstranné čepieľky
  Vrchol inovácie a odbornosti za posledných sto rokov a jediný rad, ktorý nesie názov zakladateľa našej spoločnosti: King C. Gillette. Čepieľky z nehrdzavejúcej ocele sú potiahnuté platinou pre precízne holenie.
 • Dámske holiace hlavice Gillette Venus sú vytvorené so zreteľom na ženské telo. Dámske holiace strojčeky Gillette Venus Deluxe Smooth Sensitive RoseGold sú ideálne na ochranu citlivej pokožky.
 • Gillette Fusion Proglide Strojček + 10 hlavíc

  1×1 ks, holiaci strojček + náhradné hlavice
  Spoľahnite sa na jednu z najobľúbenejších svetových značiek pánskej kozmetiky a doprajte svojej pokožke tú najlepšiu starostlivosť s GILLETTE. Holiaci strojček GILLETTE Fusion ProGlide vám poskytne hladké a dokonalé oholenie bez podráždenia.
 • Gillete Gillette Fusion 4 NH

  1×4 ks, náhradné hlavice
  5.0
  (9)
  Najdokonalejšie brity od Gillette s patentovaným poťahom ostria pre ešte lepší sklz strojčeka a pohodlie.
 • ODOLNÁ KONŠTRUKCIA: holiace hlavice vydržia až jeden mesiac (v prípade holenia dvakrát týždenne); stačí použiť a vymeniť, keď ste pripravená na nový TRVÁCNE HLADKÉ OHOLENIE: holiaci strojček má 5 čepieľok a lubrikačný indikátorový pásik SkinElixir*, ktoré umožnia trvácne veľmi hladké oholenie bez podráždenia** (* pre hladký sklz po pokožke/** americká spotrebiteľská štúdia, feb. 2018) KOVOVÁ RUKOVÄŤ: odolná, ergonomická rukoväť tvarovaná pre pohodlný úchop OCHRANA POKOŽKY: vodou aktivovaná zvlhčujúca plocha Ribbon of Moisture holiaceho strojčeka poskytuje 10-násobné*** zvlhčenie, aby chránila pokožku pred drobnými poraneniami a podráždením (*** v porovnaní so Simply 3 Sensitive) JEMNÝ, ALE ÚČINNÝ: povrch čepieľok holiaceho strojčeka diamantu podobný umožňuje hebký, hladký sklz po pokožke pri každom ťahu pre 100 % hladkú pokožku Hoľte sa správne, nie viackrát Všetky náhradné hlavice Gillette Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Gillette Venus (okrem modelu Gillette Simply Venus a Gillette Venus pre pubické ochlpenie a pokožku)
 • 5.0
  (3)
  NÁHRADNÉ HOLIACE HLAVICE: 8 dámske náhradné holiace hlavice Smooth, z ktorých každá vydrží až 1 mesiac (v prípade holenia dvakrát týždenne) ŠETRIA ČAS: každá náhradná holiaca hlavica má 3 vsadené čepieľky, ktoré oholia chĺpky rýchlo a účinne Hoľte sa správne, nie viackrát HLADKO A DÔKLADNE: tieto holiace strojčeky s 3 čepieľkami s ľahkosťou umožnia hladké a dôkladné oholenie JEMNÉ HOLENIE: s pohodlnými ochrannými vankúšikmi z elastoméru okolo čepieľok Všetky náhradné hlavice Venus sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Venus (okrem modelu Simply Venus a Venus pre pubické ochlpenie a pokožku)
 • Náhradná hlavica Gillette Venus Embrace pre dámsky holiaci strojček s 5 čepieľkami sa prispôsobí krivkám vášho tela, aby dokonale oholila každý chĺpok. Ochranný zvlhčujúci pásik tiež umožňuje hladký sklz strojčeka po pokožke.
 • Holiaci strojček s presnosťou 5 čepieľok Gillette za prijateľnú cenu Navrhnutý s ľahko sa kĺzajúcimi čepieľkami, na 20 holení pomocou jednej náhradnej holiacej hlavice Svetová jednotka medzi holiacimi strojčekmi s 5 čepieľkami (podľa výpočtov vykonaných spoločnosťou P&G na základe informácií o predaji spoločnosti Nielsen od septembra 2018 do augusta 2019, v porovnaní s holiacimi strojčekmi pre mužov s 5 čepieľkami) Zarovnávajúca čepieľka vhodná na ťažko dostupné miesta a úpravu fúzov a brady Jemné mikrolamely jemne naťahujú a vyhladzujú pokožku a pripravujú chĺpky na dôkladné oholenie
 • Náhradná holiaca hlavica Venus Swirl 4 ks poskytuje dokonalé oholenie.
 • Sada náhradných hlavíc dámskeho holiaceho strojčeka Venus, ktorý zaisťuje dokonalé oholenie a hodvábne hladkú pokožku iba jedným ťahom.
 • Simply Venus 3 Dispo Pink

  1×6 ks, jednorazové holiace strojčeky
  Dámske jednorazové holiace strojčeky Gillette Simply Venus vám zaistia dokonalé oholenie s menším výskytom drobných poranení.
 • 5.0
  (1)
  Hlavica Gillette Fusion Power sú kompatibilné so všetkými strojčeky radu Fusion Power.
 • Holiaci strojček Gillette Fusion5 ProGlide má 5 čepieľ s povrchovou úpravou, ktorá znižuje trenie, takže ľahko kĺže po pokožke.
Holiace strojčeky na žiletky

Holiace strojčeky na žiletky