Klimatizácia mobilná Adler AD 7925

Značka: ADLER

Mobilná klimatizácia Adler AD7925 má funkciu ventilátora, chladenia aj odvlhčovania

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Klimatizácia mobilná Adler AD 7925

293bddbc-b1aa-4c3c-a7ca-a8f96c6610d1

Hlavný popis produktu

Mobilná klimatizácia Adler AD7925 má funkciu ventilátora, chladenia aj odvlhčovania. Je mimoriadne efektívna, s chladiacim výkonom až 12 000 BTU. Má funkciu automatickej horizontálnej oscilácie, ktorá distribuuje studený vzduch v okruhu 100 °, čo zaručuje rovnomernú distribúciu vzduchu v miestnosti. Pre pohodlie používania je klimatizácia vybavená diaľkovým ovládaním a časovačom , ktorý vám umožní automaticky ju zapnúť alebo vypnúť v zadaný čas. Hlučnosť klimatizácie nepresahuje 65 dB a zariadenie má aj detskú poistku, takže ju môžete dokonca umiestniť do detskej izby bez obáv, že by to narušilo pokojný spánok detí. Zariadenie zaručuje efektívne chladenie priestorov až do 45 m2.
Energetická trieda A a vstavaný časovač (až 24 hodín) šetria energiu, keď zariadenie nepoužívate. LED displej na prednej strane klimatizácie umožňuje priebežné sledovanie činnosti zariadenia. Dve nastavenia rýchlosti ventilátora uľahčujú výber správnej rýchlosti. Diaľkové ovládanie poskytuje pohodlie a ľahký dohľad nad zariadením takmer odkiaľkoľvek v byte. Pohodlné rukoväte po stranách a malé kolieska v spodnej časti uľahčujú nastavenie a presun klimatizácie bez akejkoľvek námahy alebo zničenia povrchu podlahy. Pohodlie a multitasking idú ruka v ruke!

Charakteristika a technické údaje:
chladiaci výkon: 12 000 BTU/hod
chladiaci výkon: 3500 W
príkon (chladenie): 1300 W
3 režimy prevádzky: chladenie, ventilátor, odvlhčovanie
režim spánku s detskou poistkou (iba s manuálnym ovládaním na paneli)
teplotný rozsah 15-31 °C
2 rýchlosti ventilátora
prietok vzduchu: 450 m3/hod
odvlhčovací výkon: 28 l/deň
energetická trieda: A
časovač: 1-24 hodín
LED displej
manuálna vertikálna oscilácia 30 °
automatická horizontálna oscilácia 100 °
chladivo: R290, 210g
diaľkové ovládanie s batériou CR2025 v balení
max. dĺžka pripojeného výfukového potrubia: 150 cm
vonkajší / vnútorný priemer pripojeného výstupného potrubia: 15,0 / 13,4 cm
efektívna chladiaca plocha až 45m2
hlučnosť: max 65 dB (A)
kolieska pre ľahké presúvanie
napájanie: 220-240V, 50Hz
priemer odtokovej hadice 1 cm (nie je súčasťou balenia)
vonkajšie rozmery zariadenia: 38,0 x 40,6 x 83,0 cm

Ak potrebujete zariadenie, ktoré chladí a zaisťuje prúdenie vzduchu vo vašej kancelárii alebo byte, už nemusíte hľadať ďalej! Klimatizácia Adler AD7925 je pohodlné a funkčné riešenie! Vďaka viacerým funkciám je to produkt, ktorý môžete používať po celý rok! Jedna klimatizácia bude reagovať na potreby celej rodiny a zároveň nebude zaberať veľa miesta. V dnešnom podnebí, ktoré je čoraz viac nepredvídateľné, sa náhle zmeny teploty stávajú normálnymi. V zime chceme zabezpečiť čerstvý vzduch, v lete hľadáme osvieženie a vánok. Všetko, čo potrebujete, je zvoliť si AD7925 a všetky tieto funkcie môžete využívať!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.