KINDERKRAFT Postieľka cestovná Joy Pink

1×1ks

Na objednávku do 5 dní
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
66,69
Doprava zadarmo
66 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X49434

JOY 2v1 – cestovná postieľka Moderná cestovná postieľka, ktorá zároveň spĺňa funkciu ohrádky. Konštrukcia je vybavená systémom rýchleho skladania a rozkladania a dvojitým zabezpečením pred zložením. Postieľka sa jednoducho prenáša vďaka pohodlnej taške. Má vetrané boky vďaka sieťke a súčasťou setu je aj sieťka proti hmyzu.

Vlastnosti: - Pevný a stabilný oceľový rám - Bočný vchod na suchý zips - Držiaky pomáhajú dieťaťu vstávať, zodvihovať sa a cvičiť rovnováhu - Systém rýchleho rozkladania a skladania - Dvojité zabezpečenie pred zložením - 3 boky vyrobené zo sieťky zabezpečujúce kontakt s okolím a možnosť pozorovania dieťaťa - Jednoduché prenášanie postieľky: 2 kolesá s možnosťou blokovania a taška - Mäkká podlaha: 120 x 60 cm - Sieťka na postieľku - Produkt sa vyznačuje jednoduchou údržbou - Neveľké rozmery po zložení: 76 x 20 x 20 cm Postieľka JOY je vyrobená v súlade s európskou normou EN 716, ktorá stanovuje bezpečnostné požiadavky a testovacie metódy týkajúce sa detských postieľok. Funkcia ohrádky – bočný vchod zapínaný na suchý zips umožňuje dieťaťu vojsť do ohrádky a vyjsť z nej. Navyše boky z priedušnej sieťky uľahčujú dieťaťu kontakt so svetom a rodičom prinášajú možnosť kontrolovať svoje dieťa. Bezpečnosť a pohodlie – oceľový rám so spevnenou konštrukciou zaručuje absolútnu stabilitu a mäkký materiál garantuje patričné zabezpečenie – bez nutnosti montovania dodatočných poistiek. Postieľka má zabezpečenie proti náhodnému zloženiu. Toto riešenie je mimoriadne dôležité v momente, keď dieťa stojí alebo skáče v postieľke. Jednoduchý transport – postieľku je možné jednoducho a rýchlo rozložiť a zložiť. V súprave sa nachádza taška, ktorá uľahčuje transport postieľky. Vďaka neveľkým rozmerom po zložení (76 x 20 x 20 cm) sa postieľka zmestí do batožinového priestoru automobilu. Kolieska – kolieska uľahčujú presúvanie postieľky rýchlym a jednoduchým spôsobom. Pri nich namontované brzdy zabraňujú náhodnému premiestňovaniu postieľky.

Príslušenstvo – postieľka je vybavená dvoma špeciálnymi držiakmi, ktoré podnecujú dieťa k samostatnému a bezpečnému trénovaniu vstávania. Sieťka, ktorá je súčasťou setu, umožňuje využívanie postieľky aj na čerstvom vzduchu s garanciou pokojného spánku.

Špecifikácia: - Značka Kinderkraft - Model: JOY - Materiály: plast, oceľ, polyester 200D - Maximálne zaťaženie postieľky: 15 kg - Hmotnosť postieľky: 8,5 kg - Rozmery a hmotnosť postieľky: 126 x 65 x 76 (cm) / 8,5 kg - Rozmery a hmotnosť kartónu: 77 x 21 x 21 (cm) / 9,5 kg


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.