KINDERKRAFT Podložka hracia Matty

1×1ks

Penová podložka MATTY vďaka hrúbke až 1,2 cm dokonale izoluje od studenej podlahy

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

100,99
Doprava zadarmo

O produkte

X49430

Malé deti sa zvyčajne cítia dobre na podlahe, keď môžu slobodne objavovať svet okolo seba. Preto je potrebné zabezpečiť, aby batoľa malo mäkké a pohodlné podmienky pre hru hoci aj na zemi. Penová podložka MATTY vďaka hrúbke až 1,2 cm dokonale izoluje od studenej podlahy a je veľmi odolná. Je multifunkčná – môže slúžiť na výuku chodenia či plazenia, k zábave, odpočinku alebo ako pikniková deka. A potom, akonáhle dieťa podrastie, bude plniť funkciu mäkkého koberca, ktorý doplní každú detskú izbu. Obojstranná detská penová podložka MATTY s protišmykovým povrchom (na strane s geometrickým vzorom) uľahčí maličkému spoznávanie okolia a pomôže mu so zdvíhaním hlavy a učením sa plaziť sa, vstať a chodiť.

Je veľmi mäkká, takže cvičenia pri otáčaní a vstávaní budú úplne bezpečné a pohodlné. A keď sa batoľa unaví, MATTY mu poslúži na odpočinok alebo hranie. Na jednej strane je vzor, ktorý bude inšpiráciou k hre. Na druhej strane je potlač s geometrickým vzorom, ktorý robí podložku univerzálnou, hodí sa proste do akéhokoľvek interiéru. Bezpečnosť: - PVC Free, non toxic – penová podložka je vyrobená z bezpečných materiálov. - Vynikajúca izolácia — MATTY má hrúbku až 1,2 cm, takže veľmi dobre izoluje od studenej podlahy. Dieťa sa bude môcť pohodlne hrať na podlahe aj v zime! Okrem toho sa MATTY perfektne hodí na záhradu. - Strana s geometrickým vzorom je pokrytá protišmykovým povlakom, ktorý obmedzuje posúvanie podložky po podlahe a je tiež skvelá na učenie sa prvých krokov. - Podložka je veľmi odolná voči deformácii – vďačí za to TPU povrchu. Okrem toho tento povlak umožňuje bezproblémové čistenie od rôznych nečistôt.

Kúpite si jednu podložku, ktorá bude vyzerať skvele a bude plniť svoju funkciu celé roky. Pohodlie: - MATTY je vyrobená z mäkkého materiálu, príjemného na dotyk. To umožňuje dieťatku ležať na dlaždiciach v kuchyni a hrubá podložka mu zabezpečí mäkké podmienky. - Vaše dieťa sa hralo s jedlom a podložka sa zašpinila? Nič nie je stratené – MATTY stačí utrieť vlhkou handričkou! Funkčnosť: - Obojstranná — na jednej strane je univerzálny geometrický vzor, a na druhej strane: vzor s domácimi miláčikmi, cesta a rieka povzbudzujúca dieťatko ku hre. - Penová podložka MATTY Kinderkraft je multifunkčná. Vhodná pre deti od prvých dní života. Bude vám slúžiť roky: pomôže senzorickému rozvoju, pomôže pri cvičení zdvíhania hlavy a učení sa vstať. Okrem toho môže byť použitá ako miesto pre pohodlný odpočinok, hru s dieťatkom alebo ako pikniková deka. - MATTY je univerzálna – vďaka dvom vzorom bude vyhovovať detskej izbe aj obývacej izbe, vyzdobenej v akomkoľvek štýle. - Ľahko sa dá zrolovať – môžete ju bez problémov skryť pod posteľ alebo do skrine. - MATTY možno použiť aj ako koberec v detskej izbe. Môže sa tiež otočiť geometrickým vzorom smerom nahor a položiť v obývacej izbe.

Materiál: - pena potiahnutá TPU (termoplastický polyuretán) Rozmery: - dĺžka: 180 cm - šírka: 150 cm - hrúbka: 1,2 cm. - hmotnosť: 1,53 kg - rozmery/hmotnosť balenia: 152 x 20 x 20 cm / 2,64 kg


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.