KINDERKRAFT Odrážadlo Uniq Turquoise

1×1ks

Drevené odrážadlo

Na objednávku do 5 dní
48,99
Doprava zadarmo

O produkte: KINDERKRAFT Odrážadlo Uniq Turquoise 1×1ks

X49429

Hlavný popis produktu

Drevené odrážadlo UNIQ Jediné odrážadlo tohto druhu vhodné pre deti vo veku už od 2 rokov. Vďaka nastaviteľnej polohe sedadla umiestneného na kovovej podpere a bezpečnej pevnej konštrukcii vyhotovenej z brezového dreva poslúži toto odrážadlo krpcovi celé roky. Navyše je ľahké a má dva pohodlné úchyty na prenášanie. Môžete ho so sebou zobrať kamkoľvek len chcete!

Vlastnosti: - Pre deti od 2 rokov (do 35 kg) - Podporuje držanie rovnováhy a zaručuje rozvoj motoriky dieťaťa - Ultraľahká odolná konštrukcia navrhnutá v súlade s najnovšou bezpečnostnou normou EN71-1 - Jedinečný dizajn, originálny vzor - Mäkké sedadlo na kovovej podpere s nastaviteľnou výškou v rozsahu od 30 do 40 cm - Odrážací bicykel z brezového dreva pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov - Blokáda otáčania riadidla, vďaka ktorej sa bicykel jednoduchšie riadi - Dva úchyty na prenášanie – na ráme a riadidle - 12-palcové ložiskové kolesá z EVA peny, ktorá je odolná voči oderu - Originálny behúň, ktorý zanecháva stopu - Hladký a vybrúsený rám, ktorý je zbavený všetkých drsných a ostrých prvkov - Gripy riadidla sú vyhotovené z protišmykovej gumy - Zvonček je súčasťou balenia - Bezpečnosť Riadidlo – pevné uchopenie zaručujú gripy vyhotovené z protišmykovej gumy. Riadidlo je vybavené špeciálnou blokádou, ktorá obmedzuje otáčanie a bráni pádu dieťaťa. Odolná konštrukcia – navrhnutá v súlade s najnovšou bezpečnostnou normou EN71-1 a vyhotovená z veľmi dôkladne upraveného brezového dreva, ktoré pochádza z trvalo udržateľných lesov. Skúšky – bezpečnosť odrážadla bola overená v nezávislom laboratóriu Intertek. Konštrukcia bola tiež podrobená skúškam na dlhé vzdialenosti v TÜV Rheinland. - Učenie hrou Rozvoj – odrážací bicykel rozvíja motoriku dieťaťa a vhodným spôsobom podporuje obojstrannú koordináciu. Krpec sa učí samostatne držať rovnováhu. Zručnosť – UNIQ je ideálna predpríprava pre klasický bicykel. Prechod bude prakticky nepatrný! Zábava – jazda na odrážadle je priam intuitívna a prináša veľa radosti. - Praktické riešenia Sedadlo – UNIQ je unikátny drevený bicykel s jednoduchou a hladkou reguláciou sedla, ktorý je upevnený na kovovom držiaku, ktorý umožňuje meniť výšku od 30 do 40 cm. Môžete ľahko prispôsobiť bicykel potrebám dieťaťa. Ložiskové 12-palcové kolesá – vyhotovené z EVA peny, ktorá tlmí vibrácie a nárazy a ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti oderu. Dva úchyty na prenášanie – vhodne vyrezané v ráme a v konštrukcii riadidla úchyty umožňujú jednoduché a pohodlné prenášanie odrážadla. Ultraľahký – vďaka použitým materiálom váži UNIQ iba 2,7 kg. Dieťa ho bez problémov prenesie – kamkoľvek bude chcieť! Zvonček – pomocou ktorého môže vaše dieťa oznámiť, že sa blíži. - Jedinečný štýl Vzhľad – UNIQ je vďaka autorskej potlači na vnútornej strane rámu a prepracovaným detailom jediné také odrážadlo. Behúň – originálny dezén na kolesách, ktorý zanecháva stopu.

Špecifikácia - Značka: Kinderkraft - Model: UNIQ - Materiály: - Kolesá: EVA pena – pohlcujúca vibrácie - Podpera sedadla: kov - Rám: brezové drevo - Riadidlá: gumové - Veľkosť kolies: 12 palcov - Hmotnosť užívateľa: do 35 kg - Hmotnosť výrobku: 2,7 kg - Rozmery: Šírka: 40 cm, Priemer kolesa: 28 cm, Dĺžka: 83 cm, Výška: 54 cm, Rozsah nastavenia: 30 – 40 cm - Veľkosť balenia / celková hmotnosť: 55 x 32 x 16 (cm) / 4 kg


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.