KINDERKRAFT Lehátko 5v1 Unimo Stone Grey

1×1ks

Na objednávku do 5 dní
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
91,49
Doprava zadarmo
91 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X49394

Detská postieľka, kolíska, lehátko, hojdačka a detská stolička v jednom pre deti od narodenia do 18 kg. Ideálny produkt je ten, ktorý rastie spolu s vaším dieťaťom. Aby sme splnili očakávania detičiek a ich rodičov, vytvorili sme UNIMO, ktoré kombinuje až 5 funkcií. Od prvých okamihov života dieťaťa má produkt úlohu postieľky a kolísky. Neskôr spolu s vývojom dieťaťa sa mení v závislosti od potrieb a stáva sa súčasne lehátkom, hojdačkou a detskou stoličkou.

Vlastnosti:
- zmena funkcie v priebehu niekoľkých sekúnd
- možnosť hojdania alebo nastavenia lehátka v stabilnej polohe
- 3 polohy nastavenia uhla sedadla: sediaca, pololežiaca a ležiaca poloha
- pri zložení zaberie málo miesta
- 3-bodové bezpečnostné pásy
- strieška môže byť odpojená
- hrazdička s hračkami
- jednoduché skladanie a rozkladanie, pohodlné pri preprave
- celý poťah sa dá ľahko umývať
- veľká ochranná kapucňa
- vrátane moskytiéry Multifunkčné UNIMO je produkt pre moderných rodičov
- ponúka 5 funkcií v jednom: detská postieľka, kolíska, lehátko, hojdačka a stolička. Vaše dieťa sa bude cítiť pohodlne bez ohľadu na aktivitu a keď sa dieťa unaví, môžete ľahko zmeniť jeho polohu
- bude to trvať iba pár sekúnd. UNIMO môže byť nastavený na tri rôzne uhly: v polohe na sedenie, na sklopenie a na ležanie. V závislosti od vašich potrieb ho môžete tiež kývať alebo zaistiť v stabilnej polohe. Dieťa neustále leží / sedína mäkkom a pohodlnom matraci - a bezpečnosť dieťaťa je zabezpečená pomocou 3-bodových bezpečnostných pásov. Detská hrazdička 3 hračky umiestnené na hrazdičke stimulujú dieťa, čím ovplyvňuje rozvoj jeho fantázie. Jedna z hračiek šuští, druhá píska a tretia slúži ako hryzátko, ktorá podporuje koordináciu dieťaťa stimuláciou zmyslov dotyku a sluchu. Hračky sa dajú ľahko odstrániť, čo umožňuje dieťaťu hrať sa kdekoľvek chce, aj keď cestuje autom. Sú to skvelé pomôcky, ktoré na detskej tvári vyčaria úsmev a súčasne zaisťujú atraktívnu zábavu. Praktickosť a pohodlie UNIMO sa dá ľahko zložiť a rozložiť. Je vybavený ochrannou kapucňou a moskytiérou. Poťah sa dá ľahko odstrániť a prať v práčke.

Technické parametre:
- Značka: Kinderkraft
- Model: UNIMO
- Materiály: PP plast, PVC kryt
- Vek: 0+ (hmotnosť: 0-18 kg)
- Hmotnosť lehátka: 5,75 kg
- Rozmer / hmotnosť balenia: 97 x 57 x 13 (cm) / 6,8 kg


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.