KINDERKRAFT Kočík športový Nubi 2 Sand Beige

1×1 ks, kočík

Ľahký športový kočík NUBI 2 Kinderkraft

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
218,99
Doprava zadarmo

O produkte: KINDERKRAFT Kočík športový Nubi 2 Sand Beige 1×1 ks, kočík

X017063

Hlavný popis produktu

Ľahký športový kočík NUBI 2 Kinderkraft.
Na zloženie stačí jeden pohyb... Toto je NUBI 2 - štíhly, elegantný športový kočík od spoločnosti Kinderkraft, ktorý si okamžite získa Vaše srdce. NUBI 2 sa skladá automaticky sám (stačí jeden pohyb!), váži menej ako 8 kg a je veľmi obratný a ľahko sa s ním manipuluje. Rám unesie až 24 kg a čo je najlepšie, vďaka kompaktným rozmerom môžete vziať zložený NUBI 2 na akúkoľvek cestu.
Letíte lietadlom? Cestujete vlakom? Stačí jeden pohyb a NUBI 2 sa automaticky zloží. Postará sa o vás a vy sa môžete sústrediť na maznanie svojho dieťatka. A keď príde čas na spánok, stačí kočík rozložiť, sklopiť operadlo a pobozkať svoje dieťatko na dobrú noc. NUBI 2 v sebe spája eleganciu, kvalitu, ergonómiu a bezpečnosť - to všetko pri hmotnosti menej ako 8 kg!
Ľahký, kompaktný a samoskladací NUBI 2 váži menej ako 8 kg - to je menej ako priemerné 7-mesačné dieťa! Svoje dieťa dokážete zdvihnúť jednou rukou, rovnako ako tento kočík. Ľahkosť a ovládateľnosť kočíka NUBI 2 sa spájajú so štíhlym dizajnom, ktorý vám umožní pretlačiť sa úzkymi uličkami. A kompaktné rozmery v zloženom stave sú len začiatkom: vďaka špeciálnemu systému zabudovanému do rámu sa NUBI 2 skladá sám! Stačí jediný dotyk, aby sa kočík začal skladať, zatiaľ čo vy sa môžete so svojím dieťatkom pred odchodom pomaznať.
Ergonómia a bezpečnosť Na vaše dieťatko čaká priestranné, mäkké sedadlo s plynulým a jednoduchým nastavením operadla zo sedu do ľahu (dvojstupňové nastavenie opierky nôh), ktoré vám umožní prispôsobiť kočík vášmu dieťatku. NUBI 2 má tiež nastaviteľné, vystužené päťbodové bezpečnostné pásy s mäkkými podložkami. Nielenže uľahčujú pohodlné pripútanie vášho dieťatka, ale zaisťujú aj jeho bezpečnosť. Celý kočík má nosnosť až 24 kg!
Popruhy ideálne na výlety Chystáte sa na návštevu k rodine? Alebo sa chystáte s dieťatkom na dovolenku? Športový kočík NUBI 2 je vhodný na každý výlet. Má nielen nepremokavú striešku UPF50+, ktorá chráni vaše dieťatko pred vetrom, dažďom a slnkom, ale je vybavený aj vetracím panelom. Túto látku pripnete na zadnú časť striešky a je to: vaše dieťatko si môže užívať čerstvý vzduch aj v horúcom počasí. Dovolenku s NUBI 2 vám nepokazí ani hmyz: v nánožníku sa nachádza sieťka proti komárom.
Štýl na najvyššej úrovni Čerešničkou na torte je dizajn kočíka. NUBI 2 bol navrhnutý s maximálnou starostlivosťou a dôrazom na každý detail. Sýtofarebný materiál dokonale ladí s čiernym rámom a k dispozícii sú až štyri farebné verzie. Elegancia, šik a výnimočnosť: pretože vaše dieťatko si zaslúži najvyššiu kvalitu!
Dodatočné informácie: - Nosnosť do 24 kg - kočík sa skladá sám - výnimočne nízka hmotnosť - kompaktné rozmery po zložení - polohovanie do ľahu - plynulé a tiché nastavenie - nepremokavá strieška s UPF+ a ventilačným panelom - 4 ľahké kolesá zo zosilnenej PU peny - predné kolieska sa otáčajú o 360° - Bezpečnostná zábrana otočná o 360°, ktorú možno odpojiť z oboch strán - nastaviteľné päťbodové vystužené bezpečnostné pásy s mäkkými podložkami - Moskytiéra uložená v opierke nôh - Súčasťou je držiak na nápoje, ktorý možno pripevniť na pravú alebo ľavú stranu kočíka
Maximálna hmotnosť dieťatka 22 kg a hmotnosť košíka 3 kg.
Výroba: - Kolesá: ľahká, odolná PU pena - materiál: polyester - zábrana a rodičovská rukoväť: ekokoža
Rozmery: - Kolieska: predné: 13 cm, zadné: 15,5 cm - zložené: 54,5 x 51 x 31,5 cm - v rozloženom stave: 76 x 51 x 105,5 cm
Hmotnosť: 7,9 kg

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.