Kendamil dojčenské mlieko 1

1×400 g, dojčenské mlieko, od narodenia

Značka: KENDAMIL

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

8,69
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X40364

Kendamil kojenecké mlieko 1, 400 g

Počiatočné dojčenské mlieko Kendamil 1 s obsahom 400 g je vďaka špeciálnej receptúre a zloženiu vhodné už od narodenia až do 6 mesiacov veku bábätka. Jeho jedinečná prémiová receptúra zachováva to najlepšie z prírody so všetkými benefitmi, napomáha zdravému vývoju dieťaťa a poskytuje mu tie najkvalitnejšie živiny vo vyváženej podobe. Mlieko Kendamil je vyrobené z plnotučného kravského mlieka, ktorého výhodou je v porovnaní s odstredeným mliekom plnšia a jemnejšia chuť a textúra, lepšie sa rozpúšťa a deťom viac chutí. Je vhodné pre deti s citlivejším tráviacim ústrojenstvom, pretože nie je odtučnené.


Kľúčové vlastnosti počiatočného dojčenského mlieka 1 Kendamil, obsah 400 g

 • Špeciálna receptúra a zloženie mlieka Kendamil pre zdravý vývoj dieťaťa
 • Plnotučné kravské mlieko, nukleotidy pre podporu imunity
 • Omega 3 a omega 6 pre zdravý rast a vývoj
 • Taurín pre správny vývoj mozgu
 • Vápnik pre správny vývoj kostí
 • Plnšia a jemnejšia chuť a textúra
 • Mlieko Kendamil sa lepšie rozpúšťa, deťom viac chutí
 • Vhodnejšie pre deti s citlivejším tráviacim ústrojenstvom
 • Podporuje lepší spánok dieťaťa
 • Neobsahuje palmový olej, rybie oleje, sóju a geneticky modifikované suroviny
 • Cestovné balenie
 • Mlieko je vhodné pre deti od narodenia do 6 mesiacov


Príprava mlieka je jednoduchá

Príprava dojčenského mlieka Kendamil je veľmi jednoduchá. Umyte si ruky a fľaštičku sterilizujte podľa pokynov výrobcu. Zvarte vodu a nechajte ju 30 minút vychladnúť. Odmerajte potrebné množstvo vody podľa návodu do fľaštičky. Nepoužívajte umelo zmäkčenú alebo opakovane prevarenú vodu. Pomocou dodávanej odmerky (zarovnanej po okraj) odmerajte požadované množstvo mlieka a nasypte do fľaštičky. Fľašu uzavrite a dobre premiešajte tak, aby sa prášok rozpustil. Viečko odstráňte, nahraďte ho cumlíkom. Mlieko schlaďte na prirodzenú teplotu – približne 37 °C. Vždy kontrolujte teplotu mlieka na vnútornej strane zápästia. Spotrebujte do 6 mesiacov od otvorenia.

Zloženie:
A: plnotučné mlieko (120g per 100g),
A: demineralizovaný proteín mliečnej srvátky v prášku (obohatený o alfa laktalbumín),
rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, kokosový),
laktóza (A: z mlieka),
A: sušené odstredené mlieko, A: galakto oligosacharidy (z mlieka), LPC mastné kyseliny (Crypthecodinium Cohnii, olej z Mortierella Alpina), citrát vápenatý, kalcium laktát, chlorid horečnatý, askorbát sodný, chlorid draselný, hydroxid draselný, inositol, citrát sodný, pyrofosfát železitý, taurín, nukleotidy (Cytidin-5'-monofosfát, sodná soľ uridín-5'-monofosfátu, Adenosin-5'-monofosfát, sodná soľ isonin-5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), cholín bitartrát, L Carnitin, vitamín E, niacín, síran zinočnatý, citrát železito amónny, kys. pantoténovú, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran meďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavín, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12, A: sójový lecitín (stopy).
Alergény – A


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.