KENDAMIL 1 Organic, BIO

1×800 g, detská výživa, od narodenia

Značka: KENDAMIL
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
20,69
Doprava zadarmo nad 29,90 €
20 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X42865 ADC

Počiatočné dojčenské mlieko vyrobené z Bio/organického plnotučného kravského mlieka. Vhodné od narodenia do 6 mesiacov veku dieťaťa.

  • Plnotučné bio/organické mlieko prirodzene obsahuje vysoké hladiny vápnika. 
  • Je pripravené s potrebnými vitamínmi a minerálmi. 
  • Obsahuje prebiotiká (GOS) a esenciálne mastné kyseliny omega 3 a 6.
  • Bez palmového oleja, rybieho tuku, GMO a umelých dochucovadiel.

Zloženie: Organické plnotučné mlieko, organická demineralizovaná bielkovina mliečnej srvátky v prášku, organické odstredené mlieko, organické rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), organické Galaktooligosacharidy (z mlieka), citrát vápenatý, citrát sodný, chlorid draselný, mliečnan vápenatý, chlorid horečnatý, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrorias Schizochytrium sp. T18), Vitamín C, hydroxid draselný, cholín dvojvínan, inositol, pyrofosforečnan železitý, síran zinočnatý, Vitamín E, L-karnitín, Niacín, kyselina pantothenová, síran meďnatý, Tiamín, Vitamín A, Vitamín B6, Riboflavín, Kyselina listová, síran mangánatý, jodid draselný, seleničitan sodný, Vitamín K, Vitamín D, Biotín, Vitamín B12. Alergény sú na obale výrobku vyznačené tučne. Obsahuje DHA (v zmysle požadiavek predpisov platných pre všetky počiatočné dojčenské výživy).

Spôsob použitia

Pri príprave je potrebné dodržiavať návod a pokyny na obale výrobku.
Priprava mlieka:
• Umyjú sa ruky, sterilizujú sa všetky pomôcky a fľaštička podľa pokynov výrobcu.
• Prevarí sa čerstvá voda a nechá sa vychladnúť po dobu najdlhšie 30 minút. Nepoužíva sa umelo zmäkčená alebo opakovane preváraná voda. Naleje sa požadované množstvo vody (podľa návodu pre prípravu) do sterilizovanej fľaše.
• Pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia, sa pridá daný počet zarovnaných odmeriek do fľaše s vodou.
• Uzavrie sa fľaša a dobre sa pretrepe, aby sa prášok rozpustil.
• Ochladí sa na teplotu prirodzenú na pitie (bežná teplota je 37 stupňov). Vždy pred podávaním sa najskôr skontroluje teplota tekutiny napr. na zápästí.

Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepším spôsobom, ako vyživovať dieťa. Kendamil 1 fáza je počiatočné mlieko určené pre deti od 0– 6 mesiacov ako súčasť pestrej stravy podľa konzultácie s lekárom, lekárnikom, pôrodnou asistentkou, zdravotníkom, zdravotnou sestrou zaoberajúcou sa detskou výživou, dietológom alebo iným výživovým odborníkom na základe individuálnych potrieb dieťaťa.
Balené v ochrannej atmosfére. Skladovať na chladnom a suchom mieste. Spotrebovať do 4 týždňov po otvorení.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.