Nachádzate sa: Dr.Max > Pošlite nám životopis

Pošlite nám životopis

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme.
Povinné údaje sú označené *

Osobné údaje
Meno *
Priezvisko *
Titul

Kontaktné údaje
Telefónne číslo *

Mám záujem pracovať v Dr.Max na pozícii: *
Najvyššie dosiahnuté vzdelanie:

Vrátane postgraduálneho a špecializovaného štúdia.

Názov školy *
Špecializácia *
Doplňujúce údaje:
Poznámka
Preferované miesto výkonu práce *
Banskobystrický kraj
Bratislavský kraj
Košický kraj
Nitrianský kraj
Prešovský kraj
Trenčianský kraj
Trnavský kraj
Žilinský kraj
Priložiť životopis

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ udeľujem svoj súhlas spoločnosti MIRAKL, a.s., so sídlom Digital Park II, Einsteinova 23, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01, IČO: 35 895 136, so spracúvaním mojich osobných údajov, ktoré som dobrovoľne uviedol v kariérnom formulári, za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie pre prípad oslovenia mojej osoby s ponukou pre mňa vhodnej pracovnej pozície u ktoréhokoľvek subjektu v rámci skupiny Dr.Max, a následného odovzdania mojich osobných údajov spoločnosťou MIRAKL, a.s. konkrétnemu subjektu v rámci skupiny Dr.Max, u ktorého sa objaví pre mňa vhodná pracovná pozícia, pre účely výberového procesu. Súhlas udeľujem na dobu piatich (5) rokov odo dňa odoslania mojich osobných údajov skupine Dr.Max prostredníctvom vyššie uvedeného kariérneho formulára.

Zároveň kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ potvrdzujem, že som sa oboznámil s Poučením uchádzača o zamestnanie o spracúvaní osobných údajov a vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie sú pravdivé a úplné.

Po uplynutí doby piatich (5) rokov budú osobné údaje vymazané, resp. anonymizované v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (GDPR). Pred uplynutím tejto doby Vás môžeme kontaktovať s informáciou o možnosti udeliť opätovný súhlas na ďalšiu archiváciu za tým istým účelom. Súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať (zaslaním e-mailu na adresu kariera@drmax.sk alebo dpo@drmax.sk). Odvolanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov nebude mať vplyv na ich zákonné spracúvanie založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Odvolanie súhlasu má za následok vyradenie.

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek