Nachádzate sa: Dr.Max > Kariéra v Dr.Max

Kariéra v Dr.Max

 

VYPLNIŤ KARIÉRNY DOTAZNÍK

 

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať:

 kariera@drmax.sk

 

 
Najnovšie články z kariérnej poradne

Odlišnosti medzi mužmi a ženami je samozrejme vidieť už na prvý pohľad. Líšime sa vo výzore, postave, chôdzi či hlase. V rôznych životných situáciách reagujeme opačným spôsobom, pre to druhé pohlavie častokrát nepochopiteľným. V čom sa teda od seba skutočne líšime a ktoré sú tie situácie, ktoré riešime rozdielne?

Konečne je tu jar, obdobie, kedy sa príroda začína prebúdzať zo „zimného spánku“. Po dlhotrvajúcom studenom období (tento rok viac upršanej ako zasneženej zime) k nám začínajú pomaly prenikať teplé   slnečné lúče, dni začínajú byť dlhšie a svetlejšie, všetko okolo nás ožíva. Ako je to možné, že aj napriek tomu sú ľudia v tomto období vyčerpaní, sťažujú sa na nedostatok energie, sú menej aktívni a ich výkon sa znižuje?

Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie – presne po tomto  v dnešnej dobe túži nejeden zamestnanec. Žiaľ, nie v každom zamestnaní sa stretneme s ideálnymi podmienkami a častokrát sme na pracovisku svedkami rôznych nedorozumení, konfliktov, hádok či intríg. Mnohokrát to škrípe nielen medzi kolegami, ale aj vo vzťahu medzi nadriadenými a podriadenými.

Sebavedomie či tzv. vnímanie samého seba sa u človeka buduje postupne od detstva. V priebehu výchovy sa formuje a prijímaním spätnej väzby z okolia sa premieta do nášho celkového obrazu o samom sebe. Sebavedomie tvorí aj naše sebahodnotenie, ktoré však býva často aj v dospelosti ovplyvňované názormi druhých ľudí.

123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek