Nachádzate sa: Dr.Max > Kariéra v Dr.Max

Kariéra v Dr.Max

 

VYPLNIŤ KARIÉRNY DOTAZNÍK

 

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať:

 kariera@drmax.sk

 

 
Najnovšie články z kariérnej poradne

Profesný životopis veľakrát podčiarkne kvalitný motivačný list. Je to dokument, ktorým vlastnými slovami prezentujete seba ako človeka a profesionála. Ponúkame Vám tipy, ako si ten správny motivačný list pripraviť a umožniť nám, aby sme Vás lepšie spoznali.

Tri účinné kroky ako si poradiť s hnevom.

Víte, že největší část komunikace za nás nezajišťují naše slova, ale naše tělo jako takové? Z takzvané „řeči těla“ lze vyčíst opravdu mnoho a má jednu jedinečnou vlastnost – je na rozdíl od slov vždy upřímná. Naučit se ji číst může opravdu každý z nás a tuto znalost lze využít v mnoha životních situacích.

V súčasnosti existuje veľké množstvo zdrojov, podľa ktorých sa dá napísať životopis. Obsah, grafická úprava a gramatická správnosť o Vás poskytujú mnoho informácií. Zároveň je to prvý kontakt medzi Vami a potenciálnym zamestnávateľom a na základe Vášho životopisu rozhoduje o Vašom zaradení do výberového konania.

234

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek