Nachádzate sa: Dr.Max / Kariéra v Dr.Max

Kariéra v Dr.Max

 

V prípade záujmu nás kontaktujte

VYPLNIŤ KARIÉRNY DOTAZNÍK

POSLAŤ ŽIVOTOPIS E-MAILOM NA KARIERA@DRMAX.SK

 

0904 687 384

 
Najnovšie články z kariérnej poradne

Konečne je tu jar, obdobie, kedy sa príroda začína prebúdzať zo „zimného spánku“. Po dlhotrvajúcom studenom období (tento rok viac upršanej ako zasneženej zime) k nám začínajú pomaly prenikať teplé   slnečné lúče, dni začínajú byť dlhšie a svetlejšie, všetko okolo nás ožíva. Ako je to možné, že aj napriek tomu sú ľudia v tomto období vyčerpaní, sťažujú sa na nedostatok energie, sú menej aktívni a ich výkon sa znižuje?

Farby hrajú v našich životoch od pradávna významnú úlohu. V období antiky sa napr. prostredníctvom farieb určovali ľudské temperamenty a spájali sa s farbami živlov, v stredoveku súviseli najmä s náboženskou symbolikou. V posledných desaťročiach sa farby stali predmetom mnohýchvýskumov a dnes tvoria našu neoddeliteľnú súčasť.

 

Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie – presne po tomto  v dnešnej dobe túži nejeden zamestnanec. Žiaľ, nie v každom zamestnaní sa stretneme s ideálnymi podmienkami a častokrát sme na pracovisku svedkami rôznych nedorozumení, konfliktov, hádok či intríg. Mnohokrát to škrípe nielen medzi kolegami, ale aj vo vzťahu medzi nadriadenými a podriadenými.

Sebavedomie či tzv. vnímanie samého seba sa u človeka buduje postupne od detstva. V priebehu výchovy sa formuje a prijímaním spätnej väzby z okolia sa premieta do nášho celkového obrazu o samom sebe. Sebavedomie tvorí aj naše sebahodnotenie, ktoré však býva často aj v dospelosti ovplyvňované názormi druhých ľudí.

123

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek