Nachádzate sa: Dr.Max / Kariéra v Dr.Max

Kariéra v Dr.Max

 

V prípade záujmu nás kontaktujte

VYPLNIŤ KARIÉRNY DOTAZNÍK

POSLAŤ ŽIVOTOPIS E-MAILOM NA KARIERA@DRMAX.SK

 

0904 687 384

 
Najnovšie články z kariérnej poradne

Odlišnosti medzi mužmi a ženami je samozrejme vidieť už na prvý pohľad. Líšime sa vo výzore, postave, chôdzi či hlase. V rôznych životných situáciách reagujeme opačným spôsobom, pre to druhé pohlavie častokrát nepochopiteľným. V čom sa teda od seba skutočne líšime a ktoré sú tie situácie, ktoré riešime rozdielne?

Konečne je tu jar, obdobie, kedy sa príroda začína prebúdzať zo „zimného spánku“. Po dlhotrvajúcom studenom období (tento rok viac upršanej ako zasneženej zime) k nám začínajú pomaly prenikať teplé   slnečné lúče, dni začínajú byť dlhšie a svetlejšie, všetko okolo nás ožíva. Ako je to možné, že aj napriek tomu sú ľudia v tomto období vyčerpaní, sťažujú sa na nedostatok energie, sú menej aktívni a ich výkon sa znižuje?

Farby hrajú v našich životoch od pradávna významnú úlohu. V období antiky sa napr. prostredníctvom farieb určovali ľudské temperamenty a spájali sa s farbami živlov, v stredoveku súviseli najmä s náboženskou symbolikou. V posledných desaťročiach sa farby stali predmetom mnohýchvýskumov a dnes tvoria našu neoddeliteľnú súčasť.

 

Priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie – presne po tomto  v dnešnej dobe túži nejeden zamestnanec. Žiaľ, nie v každom zamestnaní sa stretneme s ideálnymi podmienkami a častokrát sme na pracovisku svedkami rôznych nedorozumení, konfliktov, hádok či intríg. Mnohokrát to škrípe nielen medzi kolegami, ale aj vo vzťahu medzi nadriadenými a podriadenými.

Sebavedomie či tzv. vnímanie samého seba sa u človeka buduje postupne od detstva. V priebehu výchovy sa formuje a prijímaním spätnej väzby z okolia sa premieta do nášho celkového obrazu o samom sebe. Sebavedomie tvorí aj naše sebahodnotenie, ktoré však býva často aj v dospelosti ovplyvňované názormi druhých ľudí.

123

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek