Nachádzate sa: Dr.Max > Kariéra v Dr.Max

Kariéra v Dr.Max

 

VYPLNIŤ KARIÉRNY DOTAZNÍK

 

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať:

 kariera@drmax.sk

0904 687 384

 

 
Najnovšie články z kariérnej poradne

Každý z nás je jedinečná osobnosť s typickými povahovými črtami, ktoré nás odlišujú. Predsa však nájdeme určité podobnosti v osobnostných rysoch, ktoré sa prejavujú charakteristickým správaním a prežívaním v rozličných situáciách. Človek strávi v práci značnú časť  života a čoraz častejšie dnes ľudia pracujú viac, ako je obligátnych 8 hodín. Vo všeobecnosti je veľkým motivátorom príjemný pracovný kolektív, s milými a pohodovými spolupracovníkmi. Nie vždy si však môžeme svojich kolegov vybrať a práve medziľudské vzťahy bývajú na pracovisku častým zdrojom nezhôd či konfliktov.

V prvom rade je dôležité poznať samých seba, podnety, ktoré nás stresujú a tiež to, ako na stres reaguje náš organizmus. Pokiaľ sa nebudeme zaoberať našim prežívaním, ťažko naše telo naladíme na jeho vyššiu odolnosť voči stresu či navodíme požadovaný stav rovnováhy.

Čo je to firemná kultúra a prečo by mala byť povinnou výbavou každej organizácie? Viac sa dozviete po prečítaní tohto článku.

Odlišnosti medzi mužmi a ženami je samozrejme vidieť už na prvý pohľad. Líšime sa vo výzore, postave, chôdzi či hlase. V rôznych životných situáciách reagujeme opačným spôsobom, pre to druhé pohlavie častokrát nepochopiteľným. V čom sa teda od seba skutočne líšime a ktoré sú tie situácie, ktoré riešime rozdielne?

Konečne je tu jar, obdobie, kedy sa príroda začína prebúdzať zo „zimného spánku“. Po dlhotrvajúcom studenom období (tento rok viac upršanej ako zasneženej zime) k nám začínajú pomaly prenikať teplé   slnečné lúče, dni začínajú byť dlhšie a svetlejšie, všetko okolo nás ožíva. Ako je to možné, že aj napriek tomu sú ľudia v tomto období vyčerpaní, sťažujú sa na nedostatok energie, sú menej aktívni a ich výkon sa znižuje?

123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek