Nachádzate sa: Dr.Max > Kariéra v Dr.Max

Kariéra v Dr.Max

 

VYPLNIŤ KARIÉRNY DOTAZNÍK

 

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať:

 kariera@drmax.sk

 

 
Najnovšie články z kariérnej poradne

Keď sa povie „úsmev“, určite sa vám ako prvé vybaví niečo pozitívne, dokonca sa možno pristihnete pri tom, že sa aj teraz pousmejete. Hovorí sa, že úsmev a smiech lieči, je nákazlivý a dokáže nám pomôcť v ťažkých situáciách. Keď sa na niekoho usmejeme alebo on na nás, starosti sa zmiernia a deň sa nám zdá hneď oveľa krajší.

Farby hrajú v našich životoch od pradávna významnú úlohu. V období antiky sa napr. prostredníctvom farieb určovali ľudské temperamenty a spájali sa s farbami živlov, v stredoveku súviseli najmä s náboženskou symbolikou. V posledných desaťročiach sa farby stali predmetom mnohýchvýskumov a dnes tvoria našu neoddeliteľnú súčasť.

 

Každý z nás je jedinečná osobnosť s typickými povahovými črtami, ktoré nás odlišujú. Predsa však nájdeme určité podobnosti v osobnostných rysoch, ktoré sa prejavujú charakteristickým správaním a prežívaním v rozličných situáciách. Človek strávi v práci značnú časť  života a čoraz častejšie dnes ľudia pracujú viac, ako je obligátnych 8 hodín. Vo všeobecnosti je veľkým motivátorom príjemný pracovný kolektív, s milými a pohodovými spolupracovníkmi. Nie vždy si však môžeme svojich kolegov vybrať a práve medziľudské vzťahy bývajú na pracovisku častým zdrojom nezhôd či konfliktov.

V prvom rade je dôležité poznať samých seba, podnety, ktoré nás stresujú a tiež to, ako na stres reaguje náš organizmus. Pokiaľ sa nebudeme zaoberať našim prežívaním, ťažko naše telo naladíme na jeho vyššiu odolnosť voči stresu či navodíme požadovaný stav rovnováhy.

Čo je to firemná kultúra a prečo by mala byť povinnou výbavou každej organizácie? Viac sa dozviete po prečítaní tohto článku.

123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek