Jar tablety do umývačky riadu Profesional

115 kusov

Značka: JAR
Tablety do umývačky riadu.
18,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29.9
18 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X39224

Dokonalá čistiaca sila v každej tablete do umývačky Jar All In One.

Už nikdy špinavé riady – vďaka tabletám JAR All In One do umývačky
Tablety JAR All In One do umývačky sú vašim spoľahlivým bojovníkom proti pripáleným panviciam a zaschnutým zvyškom jedla. Bez akýchkoľvek problémov si poradia s akoukoľvek špinou na vašich tanieroch a hrncoch. Tablety do umývačky Jar All In One úspešne odstránia zvyšky ryže, cestovín, pripálených vajec alebo mäsa, ktoré ste upiekli o niečo viac, ako bolo vhodné. Vďaka unikátnemu zloženiu s ľahkosťou pri každom umývaní odstraňujú zaschnutú mastnotu aj pripečený olej. Výborne si poradia s celým vnútrom vašej umývačky. Z kovových aj plastových častí umývačky odstránia mastnotu a usadeniny a vrátia vašej umývačke lesk a príjemnú vôňu.  

Tablety do umývačky Jar All In One - žiarivý a lesklý riad po každom umytí
Doprajte si zmenu k lepšiemu. Vďaka tabletám do umývačky Jar bude váš riad žiariť po každom umytí. Zloženie každej tablety obsahuje aktívne látky pre dokonale čistý riad.  

Tablety Jar All In One - ideálne pre dlhé aj rýchle umývanie
To, čo iné tablety do umývačky ťažko zvládajú pri najdlhších umývacích cykloch, zvládnu tablety Jar aj pri zrýchlenom umývaní. Pokojne nastavte rýchly cyklus a šetrite elektrickú energiu. Váš riad bude čistý a žiarivý, ako pri dlhšom umývaní.  

Tablety Jar All In One sú ideálne pre nízke teploty
Tablety do umývačky Jar All In One sú ideálne aj pri menších teplotách. Šetria čas a energiu pri každom cykle.