Jar tablety do umývačky riadu Platinum Yellow

45 kusov

Značka: JAR
Tablety do umývačky riadu s citrónovou vôňou.
10,79
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29.9
10 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X39225

Kapsule do automatickej umývačky riadu Jar Platinum Všetko-v-1 majú čistiace účinky hneď pri 1. umývaní. Vďaka svojmu zloženiu si poradia aj s tými najodolnejšími nečistotami a zanechajú riad žiarivo čistý. Kapsule Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete.

Môžete si byť istí, že bude čistý aj mastný filter – pre žiarivo čistý riad aj umývačku.Kapsuly sú veľmi ľahko rozpustné. Rozpúšťajú sa oveľa rýchlejšie ako pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite. A navyše sa veľmi ľahko používajú. Stačí ich vložiť do umývačky. Nemusia sa rozbaľovať, nevzniká žiaden neporiadok.

To najlepšie od Jaru pre odstraňovanie najodolnejších nečistôt už pri 1 umývaní. Vyčistí aj mastnotu z filtra (na odstránenie vodného kameňa použite prostriedok na čistenie umývačky riadu alebo iný spôsob). Obsahuje soľ a prostriedok na oplachovanie. Chráni sklo a striebro. Zachováva čistú a sviežu vôňu umývačky. Pomáha predchádzať usadzovaniu mastnoty v odpade, filtra a umývacích ramenách.

Navrhnuté a testované pre používanie vo všetkých renomovaných umývačkách riadu. Pripravené na použitie, nemusí sa rozbaľovať. 1 kapsula = 1 umytie.

Použitie:
Kapsulu vložte do zásuvky umývacieho prostriedku a zásobník uzatvorte. Pri manipulácii musíte mať suché ruky. Kapsulu nerozbaľujte ani neprepichujte. Balenie po každom použití opäť uzavrite.