JAMIESON TOTAL ENERGY

1×90 cps, výživový doplnok

Značka: JAMIESON

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

10,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
10 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X17317 ADC

Prírodný prípravok s obsahom Sibírskeho ženšeňu, kofeínu a vitamínu B12. Ženšeň je prírodný rastlinný extrakt, používaný po stáročia na zachovanie telesnej a duševnej rovnováhy v organizme.

  • vitamín B12 prispieva k správnej  látkovej  premene, ktorá je dôležitá  pre  tvorbu  energie a k odstráneniu  vyčerpania a  únavy.

Spôsob použitia

Prípravok sa obvykle používa v množstve 1 kapsula každé štyri hodiny, najviac 3 kapsuly v priebehu 24 hodín. Tablety je vhodné prehltnúť celé a zapiť potrebným množstvom vody. Užívanie dlhšie ako 1 mesiac je treba konzultovať s lekárom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti a pacientov s vysokým krvným tlakom. Tehotné a dojčiace ženy, osoby s akútnou infekciou, s glaukómom, pacienti užívajúci lítium alebo lieky na nestabilitu, by sa o užívaní prípravku mali poradiť s lekárom. Neodporúča sa konzumácia súčasne s prírodnými produktmi alebo liekmi na zvýšenie krvného tlaku alebo zároveň s výrobkami obsahujúcimi kofeín. Užívanie prípravku nenahrádza spánok. Prerušte užívanie pri výskyte alergickej reakcie. Uchovávajte pri teplote 15 °C– 25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.