iWhite Dark Stains bieliaca sada 10x0,8g

10×0,8 ks, bieliaca sada

Značka: IWHITE
iWhite Dark Stains je ľahko použiteľný a pre zuby bezpečný prostriedok na bielenie zubov špeciálne navrhnutý s Technológiou adsorbcie tmavých pigmentov. Pre okamžité výsledky a zuby belšie až o 8 odtieňov stačí tento prípravok na domáce použitie aplikovať iba 20 minút denne.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

35,69
Doprava zadarmo

O produkte

X62511

iWhite Dark Stains je ľahko použiteľný a pre zuby bezpečný prostriedok na bielenie zubov špeciálne navrhnutý s Technológiou adsorbcie tmavých pigmentov. Pre okamžité výsledky a zuby belšie až o 8 odtieňov stačí tento prípravok na domáce použitie aplikovať iba 20 minút denne. Prostriedok sa používa 5 po sebe nasledujúcich dní, pokiaľ potrebujete výraznejší výsledok, alebo jednorazovo, kedykoľvek podľa potreby. Aplikátory univerzálnej veľkosti sú naplnené aktívnym gélom a jednotlivo balené.

Výhody prostriedku iWhite Dark Stains:

• AKTÍVNE ODSTRAŇUJE ŠKVRNY OD KÁVY, ČAJU, TABAKU a VÍNA z povrchu zubov bez poškodenia zubnej skloviny. Vďaka Technológii adsorbcie tmavých škvŕn tento inovatívny bieliaci systém poskytuje okamžitý prirodzený bieliaci efekt.

• Pomáha ODSTRAŇOVAŤ ZÁPACH Z ÚST tým, že ADSORBUJE PACHY zanechané zložkami v KÁVE, ČAJI, TABÁKU a VÍNE.

• Zloženie ODSTRAŇUJÚCE ŠKVRNY efektívne pomáha predchádzať tvorbe nových škvŕn tým, že zabraňuje priľnutiu tmavých škvŕn k povrchu zuba. • Poskytuje ľahko dostupný zdroj vápnika a tým aj POSILŇUJE zuby.

• ĽAHKÉ a POHODLNÉ POUŽITIE: Aplikátory sú tenké a pružné v univerzálnej veľkosti, takže sa príjemne nosia. Vďaka už naplneným aplikátorom sa ľahko používajú a nevzniká neporiadok pri ich aplikácii.

• iWhite technológia je klinicky OVERENÁ A BEZPEČNÁ.

• Aplikátory sú navrhnuté pre BELENIE PREDNÉ A ZADNÉ STRANY ZUBOV. Toto je dôležité, pretože zuby sú priehľadné a škvrny na zadnej strane môžu presvitať dopredu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov