INNOVA Vianočný balíček Trio Tekutá sklovina & bieliaca pasta s kefkou naviac

1×1 set, suspenzia (220 ml) + zubná pasta (75 ml)

Značka: INNOVA
Darčekový balíček INNOVA zahŕňa suspenziu - tekutú sklovinu a prírodnú pastu pre jemné bielenie. Súčasťou je i jemná zubná kefka s vláknami s iónmi striebra.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

25,69
Doprava zadarmo

O produkte

X54243

Darčekový balíček INNOVA s vysoko kvalitnou a prírodnou zubnou starostlivosťou pre citlivé zuby a pre regeneráciu skloviny.

Produkty obsahujú biologicky kompatibilný amorfný hydroxyapatit vápenatý vo vysokej koncentrácii, ktorý priľne ku sklovine a zapečatí dentínové kanáliky. Pretože dôjde k normalizácii pH, ióny vápnika a fosfátu sa vďaka tkanivovým proteínom usadia v demineralizovaných oblastiach skloviny.

Klinické štúdie potvrdzujú čistiace, protizápalové a remineralizačné účinky a výrazné zníženie citlivosti už po 1. použití. Systém inovatívneho enzýmu bieliaceho sklovinu WhiTanine, patentovaného v 11 krajinách sveta, obsahuje enzým tanázu, ktorý bezpečne a účinne rozkladá zafarbený povlak. Predovšetkým škvrny od čaju, kávy, tabaku a ovocia.

Balenie obsahuje:

  • Unikátna suspenzia INNOVA s vysokou dávkou amorfného hydroxyapatitu vápenatého (1 %) získaného patentovanou technológiou pre výplach úst, posilňuje a regeneruje sklovinu. Vhodná pri precitlivenosti, bielení, ortodontickej liečbe, prevencii zubného kazu i v tehotenstve. Bez fluoridu. 220 ml.
  • Z 92 % prírodná posilňujúca zubná pasta INNOVA s fluoridmi a vysokou dávkou amorfného hydroxyapatitu vápenatého (2,25 %) získaného patentovanou technológiou. Výrazne znižuje precitlivenosť a jemne bieli zuby. Klinické štúdie potvrdzujú čistiace, protizápalové a remineralizačné účinky a výrazné zníženie citlivosti. Chráni proti zubnému kazu. Obsahuje 1500 ppm fluoridu. 75 ml.
  • Jemná zubná kefka INNOVA na citlivé zuby s antibakteriálnymi iónmi striebra. 2280 jemných vláken zaistí optimálne odstránenie zubného povlaku a zároveň slúži pre jemnú masáž citlivých ďasien. Vhodná pri akútnom ochorení parodontu i precitlivenosti ďasien.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.