INNOVA tekutá sklovina - suspenzia

1×220 ml, tekutá sklovina

Značka: INNOVA
Unikátna suspenzia s hydroxyapatitom vápenatým (1%) na výplach úst, posilňuje a regeneruje sklovinu. Vhodná pri precitlivenosti a ortodontickej liečbe.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

10,49
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: INNOVA tekutá sklovina - suspenzia 1×220 ml, tekutá sklovina

X54254

Obsahuje patentovaný systém WhiTanine pre jemné bielenie skloviny, inovatívny enzým Tännäs pre rozjasnenie skloviny, extrakt z červeného hrozna, thymol s dezinfekčným a antioxidačným účinkom a zložku Calcis - bioaktívne vápnik, vitamín E, eukalyptus, thymol a aníz. Bez fluoridu.

Produkty INNOVA prinášajú úľavu už po prvom použití. Príčiny citlivosti zubov sú spôsobené predovšetkým eróziou skloviny a poklesom línií ďasien. Existuje niekoľko mechanizmov účinku, ktoré môžu znížiť citlivosť zubov, ale iba látky, ktoré posilňujú sklovinu a utesňujú dentínové tubuly, môžu problém vyriešiť, nie ho len maskovať. Jedným z najúčinnejších činidiel s týmto mechanizmom účinku je amorfný hydroxyapatit vápenatý.

Vysoká terapeutická dávka hydroxyapatitu vápenatého (1,0% - 2,25%) obsiahnutá v produktoch INNOVA v aktívnej amorfnej forme sa infiltruje do zubnej skloviny a zmršťuje dentínové tubuly. Vďaka tomu rada INNOVA účinne a trvalo rieši každú príčinu citlivosti zubov a hĺbkovo obnovuje zubnú sklovinu.

Aktívne zložky Patentovaný systém WhiTanine pre jemné bielenie skloviny, Hydroxyapatit vápenatý (1%), Inovatívny enzým Tännäs pre rozjasnenie skloviny, Extrakt z červeného hrozna - Polyfenoly a flavonoidy z extraktu z hrozna ovplyvňujú baktérie Streptococcus mutans, vedú k inhibícii ich množenia a zabraňujú tvorbe povlaku, Tymol s dezinfekčným účinkom - má tiež silný antioxidačný účinok, ktorý udržuje zdravé ďasná, Calcis - bioaktívny vápnik pre remineralizáciu zubnej skloviny, Vitamín E, Eukalyptus, Tymol s dezinfekčným účinkom, Aníz s antiseptickým účinkom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.