INNOVA posilňujúca zubná pasta pre citlivé zuby

1×75 ml

Značka: INNOVA
Prírodná posilňujúca zubná pasta bez fluoridu s hydroxyapatitom vápenatým. Obnovuje sklovinu, posilňuje ďasná. Vhodná v tehotenstve, pri zápale ďasien.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,19
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54257

Prírodná posilňujúca zubná pasta a vysokou dávkou amorfného hydroxyapatitu vápenatého (2,25%) získaného patentovanou technológiou. Výrazne obnovuje sklovinu a posilňuje ďasná. Vhodná pri ortodontickej liečbe, precitlivenosti a k prevencii vzniku zubného kazu (pozn. u detí od 14 rokov) .

Prírodné z 92,8%. Bez fluoridu. Obsahuje patentovaný systém WhiTanine® pre jemné bielenie skloviny, inovatívny enzým Tännäs pre rozjasnenie skloviny, extrakt z červeného hrozna, thymol s dezinfekčným a antioxidačným účinkom a zložku Calcis - bioaktívny vápnik. Pre riešenie problému vysokej citlivosti zubov boli vytvorené inovatívne produkty INNOVA Produkty INNOVA prinášajú úľavu už po prvom použití. Príčiny citlivosti zubov sú spôsobené predovšetkým eróziou skloviny a poklesom línií ďasien.

Existuje niekoľko mechanizmov účinku, ktoré môžu znížiť citlivosť zubov, ale iba látky, ktoré posilňujú sklovinu a utesňujú dentínové tubule, môžu problém vyriešiť, nie ho len maskovať. Jedným z najúčinnejších činidiel s týmto mechanizmom účinku je amorfný hydroxyapatit vápenatý. Vysoká terapeutická dávka hydroxyapatitu vápenatého (1,0% - 2,25%) obsiahnutá v produktoch INNOVA v aktívnej amorfnej forme sa infiltruje do zubnej skloviny a zmršťuje dentínové tubuly. Vďaka tomu rada INNOVA účinne a trvalo rieši každú príčinu citlivosti zubov a hlboko obnovuje zubnú sklovinu.

Aktívne zložky Patentovaný systém WhiTanine pre jemné bielenie skloviny, Hydroxyapatit vápenatý (2,25%), Inovatívny enzým Tännäs pre rozjasnenie skloviny, Extrakt z červeného hrozna - Polyfenoly a flavonoidy z extraktu z hrozna ovplyvňuje baktérie Streptococcus mutans, vedie k inhibícii ich množenia a zabraňuje tvorbe povlaku, Tymol s dezinfekčným účinkom - má tiež silný antioxidačný účinok, ktorý udržuje zdravé ďasná a Calcis - bioaktívne vápnik pre remineralizáciu zubnej skloviny.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.