INGENUITY Set darčekový Calm Springs™ 0m+

1×1 set, sada hračiek pre deti

Značka: INGENUITY

Prežívať prvý rok bábätka je obohacujúce, ale zároveň náročné - a darčeková súprava Ingenuity Calm Springs Soothing Essentials obsahuje všetko, čo vám túto cestu spríjemní

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
15,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: INGENUITY Set darčekový Calm Springs™ 0m+ 1×1 set, sada hračiek pre deti

X016986

Hlavný popis produktu

Prežívať prvý rok bábätka je obohacujúce, ale zároveň náročné - a darčeková súprava Ingenuity Calm Springs Soothing Essentials obsahuje všetko, čo vám túto cestu spríjemní. Tento balíček, ktorý musí mať novorodenec, upokojuje bábätko doma alebo na cestách.
Súprava obsahuje hudobnú plyšovú hračku, hryzačku Van the elephant, slnečné zrkadlo s visačkami a 2 hryzačky bez obsahu BPA. Päťdielna súprava zapája zmysly dieťaťa tromi spôsobmi: hudobná plyšová hračka upokojuje jemnými zvukmi, rukavička na hryzenie a hryzačky prinášajú úľavu boľavým ďasnám a slnečné zrkadlo s visačkami ponúka upokojujúce skúmanie. Súprava podporuje hmatové zručnosti dieťatka vďaka tomu, že obsahuje základné pomôcky v rôznych textúrach a materiáloch.
Táto darčeková súprava pre novorodencov a staršie deti (a ich rodičov, ktorí dbajú na štýl) je vhodná vďaka príťažlivým, neutrálnym farbám a mimoriadne roztomilým vzorom, ktoré dopĺňajú interiér detskej izby. Táto elegantná súprava je súčasťou kolekcie Calm Springs inšpirovanej boho štýlom od spoločnosti Ingenuity - ideálna pre bábätká a domácu estetiku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.