Informácie pre médiá

Prostredníctvom tejto časti oboznamujeme novinársku, ale aj ostatnú verejnosť s najdôležitejšími novinkami týkajúcimi sa lekární Dr.Max. Zakladáme si na zásade otvorenosti a otázky od médií sa snažíme zodpovedať v čo najkratšom čase.

Pre vyjadrenie za lekárne Dr.Max na Slovensku píšte na e-mail: pr@drmax.sk

[Lekárne Dr.Max: Najzamestnávateľ roka 2017 v kategórii Nemocnice a zdravotná starostlivosť]

V 6. ročníku ankety Najzamestnávateľ o tom hlasovalo takmer 12-tisíc Slovákov, ktorí si vyberali spomedzi 200 nominovaných spoločností. Lekárne Dr.Max sa o umiestnenie v ankete uchádzali po prvý raz.

29.01.2018    Čítať viac
[Lekárne Dr.Max preventívne zastavili predaj detskej výživy Amilk Bifido]

Francúzska spoločnosť Lactalis stiahla prednedávnom na základe rozhodnutia francúzskeho ministerstva zdravotníctva časť produkcie detskej výživy kvôli nežiadúcej bakteriálnej kontaminácii v závode. V rámci preventívnych opatrení sa teraz samotný výrobca rozhodol stiahnuť z trhu aj ďalšie výrobky. Tie sa týkajú aj produktov v lekárňach Dr.Max na Slovensku.

22.12.2017    Čítať viac
[Olympijský víťaz Matej Tóth vyzýva deti i rodičov k pohybu]

Ku zdravému životu patrí nepochybne aj fyzická aktivita a cvičenie. Mnohé štatistiky však ukazujú, že športu sa dnes pravidelne venuje len zlomok školákov.

30.11.2017    Čítať viac
[Tretí bezplatný online kurz od lekární Dr.Max pre odbornú verejnosť]

V rámci bezplatného e-learningu a online vzdelávania pre verejnosť lekárne Dr.Max sprístupnili ďalší kurz pre všetkých farmaceutov či farmaceutických laborantov. Zameraný bude tento raz na liečbu alergií.

27.11.2017    Čítať viac
123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek