Informácie pre médiá

Prostredníctvom tejto časti oboznamujeme novinársku, ale aj ostatnú verejnosť s najdôležitejšími novinkami týkajúcimi sa lekární Dr.Max. Zakladáme si na zásade otvorenosti a otázky od médií sa snažíme zodpovedať v čo najkratšom čase.

Pre vyjadrenie za lekárne Dr.Max na Slovensku píšte na e-mail: pr@drmax.sk

[Radosť pre seniorov do Modrovej aj do Košíc]

V pondelok 29. apríla sa uskutočnili prvé klaunské návštevy v dvoch nových zariadeniach pre seniorov, ktoré získali počas marca najväčšiu podporu vo verejnom internetovom hlasovaní. Seniorské zariadenia bojovali o priazeň verejnosti a možnosť zaradiť sa tak na zoznam pravidelných návštev zdravotných klaunov na webovej stránke  www.cervenynos.sk. Do hlasovania sa zapojilo celkom 3 618 hlasujúcich. Verejnosť nakoniec svojimi hlasmi rozhodla, že profesionálni zdravotní klauni budú trikrát do roka navštevovať  Centrum sociálnych služieb SENIOR Modrová n. o. (okr. Piešťany) a ARCUS - Špecializované zariadenie a zariadenie pre seniorov, Košice.

28.05.2019    Čítať viac
[Nový vernostný program Dr.Max CLUB. Zákazník získa viac]

Dr.Max mení svoj vernostný program. Kľúčovou zmenou, ktorá prichádza od 1. marca 2019 je prehľadná ponuka 4 úrovní zľavy a spôsob zbierania bodov na vernostnú kartu. Zákazníci si budú môcť sami určiť kedy si zľavu z nákupu uplatnia. Podľa počtu nazbieraných bodov z nákupov voľnopredajného sortimentu na vernostnej karte môžu členovia Dr.Max CLUBu získať zľavu až do výšky 20 %.

11.03.2019    Čítať viac
[Lekárne budú pomáhať pri strážení správneho dýchania dojčiat]

Lekárne Dr.Max budú v rámci charitatívneho projektu Mamička, dýcham pomáhať rodičom detí ohrozených syndrómom náhleho úmrtia dojčiat (SIDS). Spolupráca Dr.Max s Nadáciou Križovatka v aktuálne 17 vybraných lekárňach naprieč Slovenskom spočíva v možnosti vypožičať si monitor dychu. Ide o zdravotnícku pomôcku, ktorá má strážiť zastavenie dychu, ale tiež apnoe pauzy či akékoľvek nepravidelnosti dychu dieťatka. Keď k nim dôjde, okamžite spustí alarm, aby privolal pomoc rodiča, ktorý môže v prípade potreby včas poskytnúť dieťaťu prvú pomoc.

04.03.2019    Čítať viac
[Dr.Max je najatraktívnejší zamestnávateľ roka 2018]

V poradí 7. ročník prestížnej ankety Najzamestnávateľ spoznal svojich víťazov. Najlepším zamestnávateľom na Slovensku v roku 2018 v kategórii Nemocnice a zdravotná starostlivosť sa stali lekárne Dr.Max, ktoré týmto potvrdili 1. miesto v súťaži v minulom roku. Do verejného hodnotenia firiem sa tento rok zapojilo 13 693 hlasujúcich.

31.01.2019    Čítať viac
[Kozmetika URIAGE na Slovensku: Exkluzívne v lekárňach Dr.Max]

Najsilnejšia lekárenská značka na slovenskom trhu Dr.Max rozširuje svoje odborné služby a najmä sortiment v oblasti dermokozmetiky, krásy, starostlivosti o pleť a pokožku celého tela. Návštevníkom lekární prinášame exkluzívne novinku v podobe francúzskej kozmetiky URIAGE. Základom tejto medzinárodnej značky je unikátna termálna voda, ktorá vyviera v srdci francúzskych Álp v masíve Belledonne a je stáčaná priamo nad prameňom. Kombinácia termálnej vody a až 23 patentovaných originálnych účinných látok pochádzajúcich z biotechnologického výskumu sú zárukou jedinečných benefitov a starostlivosti, ktoré užívateľom kozmetika URIAGE ponúka.

03.12.2018    Čítať viac
123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek