Informácie pre médiá

Prostredníctvom tejto časti oboznamujeme novinársku, ale aj ostatnú verejnosť s najdôležitejšími novinkami týkajúcimi sa lekární Dr.Max. Zakladáme si na zásade otvorenosti a otázky od médií sa snažíme zodpovedať v čo najkratšom čase.

Pre vyjadrenie za lekárne Dr.Max na Slovensku píšte na e-mail: pr@drmax.sk

[Prvý lekárenský automat na Slovensku prinesie pacientom vyšší komfort služieb]

Bratislava 7. augusta 2019 – Dr.Max prichádza s novinkou v lekárenskom segmente. Od inovácie v podobe výdajného lekárenského automatu očakáva, že prinesie pacientom vyššiu dostupnosť, a tým aj zlepší starostlivosť o ich zdravie. Prvé zariadenie prevádzkované automatizovaným výdajným systémom v lekárni na Slovensku sa v rámci pilotného projektu nachádza na Trnavskom mýte v Bratislave. Do konca roka plánuje Dr.Max spustiť ďalšie štyri lekárenské automaty.

07.08.2019    Čítať viac
[Lekárnici sa pozreli na zúbok 23-tisíc Slovákom]

Presne 22 820 ľudí využilo príležitosť dozvedieť sa viac o tom, ako sa správne starať o zuby a ústnu dutinu, prečo je dôležitá starostlivosť o medzizubné priestory či ako si vybrať správnu zubnú kefku. Súčasťou týždennej edukačnej kampane vo viac ako 300 lekárňach bol aj prieskum, ktorý ukázal, kde sú silné stránky a v čom, naopak, nedostatky Slovákov v starostlivosti o zuby a ústnu hygienu. 

16.07.2019    Čítať viac
[Radosť pre seniorov do Modrovej aj do Košíc]

V pondelok 29. apríla sa uskutočnili prvé klaunské návštevy v dvoch nových zariadeniach pre seniorov, ktoré získali počas marca najväčšiu podporu vo verejnom internetovom hlasovaní. Seniorské zariadenia bojovali o priazeň verejnosti a možnosť zaradiť sa tak na zoznam pravidelných návštev zdravotných klaunov na webovej stránke  www.cervenynos.sk. Do hlasovania sa zapojilo celkom 3 618 hlasujúcich. Verejnosť nakoniec svojimi hlasmi rozhodla, že profesionálni zdravotní klauni budú trikrát do roka navštevovať  Centrum sociálnych služieb SENIOR Modrová n. o. (okr. Piešťany) a ARCUS - Špecializované zariadenie a zariadenie pre seniorov, Košice.

28.05.2019    Čítať viac
[Nový vernostný program Dr.Max CLUB. Zákazník získa viac]

Dr.Max mení svoj vernostný program. Kľúčovou zmenou, ktorá prichádza od 1. marca 2019 je prehľadná ponuka 4 úrovní zľavy a spôsob zbierania bodov na vernostnú kartu. Zákazníci si budú môcť sami určiť kedy si zľavu z nákupu uplatnia. Podľa počtu nazbieraných bodov z nákupov voľnopredajného sortimentu na vernostnej karte môžu členovia Dr.Max CLUBu získať zľavu až do výšky 20 %.

11.03.2019    Čítať viac
[Lekárne budú pomáhať pri strážení správneho dýchania dojčiat]

Lekárne Dr.Max budú v rámci charitatívneho projektu Mamička, dýcham pomáhať rodičom detí ohrozených syndrómom náhleho úmrtia dojčiat (SIDS). Spolupráca Dr.Max s Nadáciou Križovatka v aktuálne 17 vybraných lekárňach naprieč Slovenskom spočíva v možnosti vypožičať si monitor dychu. Ide o zdravotnícku pomôcku, ktorá má strážiť zastavenie dychu, ale tiež apnoe pauzy či akékoľvek nepravidelnosti dychu dieťatka. Keď k nim dôjde, okamžite spustí alarm, aby privolal pomoc rodiča, ktorý môže v prípade potreby včas poskytnúť dieťaťu prvú pomoc.

04.03.2019    Čítať viac
123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek