Informácie pre médiá

Prostredníctvom tejto časti oboznamujeme novinársku, ale aj ostatnú verejnosť s najdôležitejšími novinkami týkajúcimi sa lekární Dr.Max. Zakladáme si na zásade otvorenosti a otázky od médií sa snažíme zodpovedať v čo najkratšom čase.

Pre vyjadrenie za lekárne Dr.Max na Slovensku kontaktujte PR manažérku a hovorkyňu Zdenku Krížovú: krizova.zdenka@drmax.sk, +421 904 989 137.

[Preventívne stiahnutie produktov Amilk Bifido z trhu – aktualizácia]

Na základe informácií od francúzskej spoločnosti Lactalis, ktorá pre lekárne Dr.Max vyrába produkty detskej výživy Amilk Bifido, prijali lekárne dňa 21. 12. 2017 rozhodnutie o ich preventívnom stiahnutí z trhu. Opatrenie prijaté výrobcom sa pôvodne týkalo 6 rôznych šarží zo všetkých troch vekových stupňov výživy (Amilk Bifido 1, Amilk Bifido 2 aj Amilk Bifido 3) vyrobených po 15. 2. 2017. Zo strany lekární Dr.Max boli už v decembri preventívne stiahnuté z predaja všetky šarže výrobkov Amilk Bifido, nielen šarže uvádzané výrobcom.

16.01.2018    Čítať viac
[Lekárne Dr.Max preventívne zastavili predaj detskej výživy Amilk Bifido]

Francúzska spoločnosť Lactalis stiahla prednedávnom na základe rozhodnutia francúzskeho ministerstva zdravotníctva časť produkcie detskej výživy kvôli nežiadúcej bakteriálnej kontaminácii v závode. V rámci preventívnych opatrení sa teraz samotný výrobca rozhodol stiahnuť z trhu aj ďalšie výrobky. Tie sa týkajú aj produktov v lekárňach Dr.Max na Slovensku.

22.12.2017    Čítať viac
[Olympijský víťaz Matej Tóth vyzýva deti i rodičov k pohybu]

Ku zdravému životu patrí nepochybne aj fyzická aktivita a cvičenie. Mnohé štatistiky však ukazujú, že športu sa dnes pravidelne venuje len zlomok školákov.

30.11.2017    Čítať viac
[Tretí bezplatný online kurz od lekární Dr.Max pre odbornú verejnosť]

V rámci bezplatného e-learningu a online vzdelávania pre verejnosť lekárne Dr.Max sprístupnili ďalší kurz pre všetkých farmaceutov či farmaceutických laborantov. Zameraný bude tento raz na liečbu alergií.

27.11.2017    Čítať viac
[Lekárne Dr.Max na shortliste ankety Najzamestnávateľ]

Lekárne Dr.Max sa tento rok po prvý raz uchádzajú o umiestnenie v prestížnej ankete Najzamestnávateľ, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia.

14.11.2017    Čítať viac
123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek