Informácie pre médiá

Prostredníctvom tejto časti oboznamujeme novinársku, ale aj ostatnú verejnosť s najdôležitejšími novinkami týkajúcimi sa lekární Dr.Max. Zakladáme si na zásade otvorenosti a otázky od médií sa snažíme zodpovedať v čo najkratšom čase.

Pre vyjadrenie za lekárne Dr.Max na Slovensku píšte na e-mail: pr@drmax.sk

[Spálenie, kliešte, mykózy: Prieskum ukázal, ako riešime nástrahy leta]

Bratislava – Letná sezóna je okrem príjemne stráveného času aj riskantným obdobím z pohľadu možných zdravotných rizík – spálenie pokožky, alergické reakcie po uštipnutí hmyzom či letné infekcie. Poznáme dostatočne nástrahy leta? Chránime sa primerane pred slnečným žiarením? Vieme správne odstrániť prisatého kliešťa? Zaujímame sa a riešime vzniknuté mykotické ochorenia? Odpovede na tieto a ďalšie otázky priniesol prieskum, do ktorého sa zapojilo viac ako 9 000 ľudí počas preventívnej kampane, keď odborníci z lekární Dr.Max poskytli návštevníkom konzultácie so širokým záberom.

10.08.2020    Čítať viac
[Dr.Max inovuje komunikáciu. Kampaňou LEVEL UP chce osloviť Generáciu Z]

Dlhodobá vízia a vnímanie aktuálnych trendov je pre akúkoľvek značku nesmierne dôležité. Aj preto sa lekárne Dr.Max, líder vo svojom segmente na Slovensku, rozhodli inovovať svoju komunikačnú stratégiu. Prvýkrát prichádzajú s konceptom, ktorým cielia výsostne na Generáciu Z. Komunikačnú kampaň LEVEL UP pripravila agentúra THIS IS LOCCO, ktorá stojí za viacerými úspešnými projektami zameranými na túto cieľovú skupinu.

10.06.2020    Čítať viac
[Seniorom a ich opatrovateľom sme darovali viac ako 41 000 rúšok a stovky litrov dezinfekcie]

Lekárne Dr.Max a Nadácia Penta prispievajú v čase šíriacej sa epidémie na pomoc jednej z najohrozenejších skupín obyvateľstva. Seniorom a zamestnancom 51 domovov dôchodcov a zariadení sociálnych služieb na Slovensku darujú zdravotnícke pomôcky a dezinfekčné prípravky. V rámci svojich programov spoločenskej zodpovednosti lekárne i nadácia rozdajú dovedna 41 600 ks jednorazových rúšok a viac ako stovku trojlitrových bandasiek univerzálneho dezinfekčného prípravku.

21.04.2020    Čítať viac
[Dr.Max spustil "rúškomat" v Bratislave, plánuje pokračovať v ďalších mestách]

Lekárne Dr.Max reagujú na dlhodobý nedostatok ochranných pomôcok tváre na Slovensku. Pôvodný výdajný automat s rôznorodým doplnkovým lekárenským sortimentom upravili na „rúškomat“. Vďaka automatizovanému výdajnému systému je pre zákazníkov zabezpečená maximálna ochrana a tiež znížené riziko prenosu ochorenia Covid-19. Tvárové rúška šije pre lekárne Dr.Max slovenská odevná spoločnosť. Sú vyrobené z certifikovanej netkanej textílie a po opratí vhodné na opakované nosenie.

31.03.2020    Čítať viac
[V lekárňach sme nainštalovali ochranné kryty]

Zvýšenie bezpečnosti zamestnancov, zlepšenie preventívnych opatrení pre zákazníkov a nedostatok ochranných pomôcok sú hlavné dôvody nového mimoriadneho opatrenia v lekárňach Dr.Max. Farmaceutov a farmaceutických laborantov bude chrániť ochranného plexisklo.

31.03.2020    Čítať viac
123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek