Informácie pre médiá

Prostredníctvom tejto časti oboznamujeme novinársku, ale aj ostatnú verejnosť s najdôležitejšími novinkami týkajúcimi sa lekární Dr.Max. Zakladáme si na zásade otvorenosti a otázky od médií sa snažíme zodpovedať v čo najkratšom čase.

Pre vyjadrenie za lekárne Dr.Max na Slovensku píšte na e-mail: pr@drmax.sk

[Dr.Max je najatraktívnejší zamestnávateľ roka 2018]

V poradí 7. ročník prestížnej ankety Najzamestnávateľ spoznal svojich víťazov. Najlepším zamestnávateľom na Slovensku v roku 2018 v kategórii Nemocnice a zdravotná starostlivosť sa stali lekárne Dr.Max, ktoré týmto potvrdili 1. miesto v súťaži v minulom roku. Do verejného hodnotenia firiem sa tento rok zapojilo 13 693 hlasujúcich.

31.01.2019    Čítať viac
[Kozmetika URIAGE na Slovensku: Exkluzívne v lekárňach Dr.Max]

Najsilnejšia lekárenská značka na slovenskom trhu Dr.Max rozširuje svoje odborné služby a najmä sortiment v oblasti dermokozmetiky, krásy, starostlivosti o pleť a pokožku celého tela. Návštevníkom lekární prinášame exkluzívne novinku v podobe francúzskej kozmetiky URIAGE. Základom tejto medzinárodnej značky je unikátna termálna voda, ktorá vyviera v srdci francúzskych Álp v masíve Belledonne a je stáčaná priamo nad prameňom. Kombinácia termálnej vody a až 23 patentovaných originálnych účinných látok pochádzajúcich z biotechnologického výskumu sú zárukou jedinečných benefitov a starostlivosti, ktoré užívateľom kozmetika URIAGE ponúka.

03.12.2018    Čítať viac
[Dr.Max daroval slovenským pôrodniciam 100 monitorov dychu]

Spoločnosť Dr.Max a Nadácia Križovatka sa spojili, aby spolu pomáhali nemocniciam a rodičom detí, ktoré sú ohrozené „syndrómom náhleho úmrtia dojčiat – SIDS“. Významným partnerstvom, ktorého výsledkom je nákup 100 monitorov dychu, prispela spoločnosť Dr.Max k cieľu Nadácie Križovatka, ktorá sa snaží vybaviť týmito zdravotníckymi pomôckami pôrodnícke oddelenia a jednotky intenzívnej starostlivosti v nemocniciach na celom Slovensku.

22.11.2018    Čítať viac
[Tvárou nového spotu Dr.Max je hokejová legenda Marián Hossa]

„Kto chce byť dobrý, musí začať skoro. Kto chce pomôcť, musí začať hneď!“. Týmto sloganom končí nový spot spoločnosti Dr.Max, ktorým líder na trhu lekárenských služieb odštartoval komunikáciu partnerstva a podpory Slovenského zväzu ľadového hokeja. Tvárou nového imidžového spotu je žijúca legenda a hviezda svetového hokeja Marián Hossa. Kreatíva pochádza z dielne agentúry Istropolitana Ogilvy.

21.11.2018    Čítať viac
[Zvýšená hladina cukru v krvi „nebolí“, ale v tichosti škodí a ubližuje]

Na Slovensku pribudne každoročne v priemere viac ako 22 000 nových diabetikov. Ku koncu minulého roka pritom evidujeme v našej krajine viac ako 350 000 pacientov, ktorí sú s týmto ochorením v starostlivosti lekárov. Zaujímavé, či skôr alarmujúce, je zistenie Medzinárodnej diabetologickej federácie (International Diabetes Federation), podľa ktorej takmer 25 % osôb s cukrovkou na Slovensku nevie, že týmto ochorením trpí. Veľakrát je odhalené náhodne alebo pri výraznom prejave súvisiacich komplikácií. Zásadný význam pri diagnostike tejto civilizačnej choroby má aj prevencia. Práve prevencii sa venuje odborná kampaň lekární Dr.Max s názvom „Majte svoj cukor pod kontrolou“, ktorá sa koná už tretí rok v spolupráci so Slovenskou diabetologickou spoločnosťou.

12.11.2018    Čítať viac
123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek