Informácie pre médiá

Prostredníctvom tejto časti oboznamujeme novinársku, ale aj ostatnú verejnosť s najdôležitejšími novinkami týkajúcimi sa lekární Dr.Max. Zakladáme si na zásade otvorenosti a otázky od médií sa snažíme zodpovedať v čo najkratšom čase.

Pre vyjadrenie za lekárne Dr.Max na Slovensku kontaktujte PR manažérku a hovorkyňu Zdenku Krížovú: krizova.zdenka@drmax.sk, +421 904 989 137.

[Spolu chránime vaše srdcia: Lekárnici pozývajú verejnosť na Deň srdca]

Lekárne Dr.Max sa už po tretí raz pripoja ku známej preventívnoedukačnej kampani MOST (Mesiac O Srdcových Témach), ktorá upozorňuje na najvážnejšie rizikové faktory kardiovaskulárnych ochorení, možnosti ich prevencie aj liečby. Verejnosť pozývajú tento týždeň na konzultácie, v rámci ktorých bude klientom v každej lekárni Dr.Max poskytnuté bezplatné vyšetrenie rizikových faktorov.

18.09.2017    Čítať viac
[Lekárne Dr.Max rozšírili vedenie spoločnosti o komerčného riaditeľa]

Lekárne Dr.Max majú na Slovensku od 17. júla 2017 nového člena tímu vedenia. Je ním Andrej Križan, ktorý zastáva novovytvorenú pozíciu komerčného riaditeľa.

08.09.2017    Čítať viac
[Lekárnici pred letom radili ohľadom správneho opaľovania]

Osveta v oblasti správnej ochrany pred slnkom je potrebná, ukázala ďalšia z kampaní lekární Dr.Max pre verejnosť.

 

08.09.2017    Čítať viac
[Lekárne Dr.Max rozšírili počet lekární so Staffino]

Lekárne Dr.Max počas leta rozšírili počet lekární, ktoré používajú mobilnú aplikáciu Staffino. Prostredníctvom nej môžu zákazníci ohodnotiť svoju bezprostrednú skúsenosť so službami a dať tak spätnú väzbu priamo a konkrétnemu miestu.

08.09.2017    Čítať viac

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek