Informácie pre médiá

Prostredníctvom tejto časti oboznamujeme novinársku, ale aj ostatnú verejnosť s najdôležitejšími novinkami týkajúcimi sa lekární Dr.Max. Zakladáme si na zásade otvorenosti a otázky od médií sa snažíme zodpovedať v čo najkratšom čase.

Pre vyjadrenie za lekárne Dr.Max na Slovensku píšte na e-mail: pr@drmax.sk

[Ešte dostupnejší pre pacientov, Dr.Max otvára 11 nových lekární]

Dr.Max, líder na trhu lekární na Slovensku, bude vďaka úspešnej akvizícií ešte bližšie k pacientom. Spolu 11 nových lekární sa nachádza v obchodných domoch TESCO, čo znamená, že ide o lekárne typu „drugstore“, ktoré sa vyznačujú hlavne tematickým prerozdelením sortimentu a blízkym kontaktom so zákazníkmi. Otváranie nových lekární v 10 slovenských mestách je naplánované postupne od 22. júna 2018.

22.06.2018    Čítať viac
[Správna ochrana proti slnku zachráni dovolenku i zdravie]

Radosť zo slnečných lúčov a dovolenkovú pohodu môže prekaziť neželané spálenie, slnečný úpal či prehriatie organizmu. Aby k tomu nedošlo je dôležité dodržiavať základné princípy bezpečného pobytu na slnku. Ako potvrdil aj prieskum počas edukačnej kampane spoločnosti Dr.Max zameranej na ochranu pred slnečným žiarením, je téma zodpovedného pobytu na slnku a chránenia sa pred ním stále aktuálna. Z celkového počtu 11 545 zapojených ľudí, ktorí navštívili lekárne Dr.Max až 16 % uviedlo, že pri pobyte na slnku nepoužíva žiadnu slnečnú ochranu.

18.06.2018    Čítať viac
[Lekárne Dr.Max: Najzamestnávateľ roka 2017 v kategórii Nemocnice a zdravotná starostlivosť]

V 6. ročníku ankety Najzamestnávateľ o tom hlasovalo takmer 12-tisíc Slovákov, ktorí si vyberali spomedzi 200 nominovaných spoločností. Lekárne Dr.Max sa o umiestnenie v ankete uchádzali po prvý raz.

29.01.2018    Čítať viac
[Lekárne Dr.Max preventívne zastavili predaj detskej výživy Amilk Bifido]

Francúzska spoločnosť Lactalis stiahla prednedávnom na základe rozhodnutia francúzskeho ministerstva zdravotníctva časť produkcie detskej výživy kvôli nežiadúcej bakteriálnej kontaminácii v závode. V rámci preventívnych opatrení sa teraz samotný výrobca rozhodol stiahnuť z trhu aj ďalšie výrobky. Tie sa týkajú aj produktov v lekárňach Dr.Max na Slovensku.

22.12.2017    Čítať viac
123

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek