INDULONA Čistiaci gél na ruky

1x80 ml, čistiaci gél s Aloe vera

Značka: INDULONA
Čistiaci gél na ruky s Aloe vera účinne čistí a chráni oblasť rúk. Odstraňuje nečistoty a osviežuje pokožku. Bez použitia vody a mydla.
Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,19
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X70740 ADC

Čistiaci gél na ruky s Aloe vera účinne čistí a chráni oblasť rúk. Odstraňuje nečistoty a osviežuje pokožku. Bez použitia vody a mydla.

Spôsob použitia

Naneste gél do dlane jednej ruky a vtierajte do dlaní až do sucha. Neoplachujte.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s oblečením, môže spôsobiť zmenu farby. Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Dohliadajte na deti do 6 rokov pri používaní tohto produktu, aby ste zabránili požitiu. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť! Mimoriadne horľavé. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte momo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozíi obal alebo etiketu výrobku. Pred použtím si prečítajte etiketu. Po zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.