Indukčný varič Adler AD 6513

Značka: ADLER

Indukčný varič Adler AD6513 s jedným poľom je mini kuchynské vybavenie, ktoré môžete sa použiť na prihrievanie alebo na prípravu jedál, ktoré nevyžadujú súčasné použitie dvoch hrncov alebo panvíc

74,99

O produkte: Indukčný varič Adler AD 6513

55dea3e8-6691-4a5d-a5ad-b49efc190890

Hlavný popis produktu

Indukčný varič Adler AD6513 s jedným poľom je mini kuchynské vybavenie, ktoré môžete sa použiť na prihrievanie alebo na prípravu jedál, ktoré nevyžadujú súčasné použitie dvoch hrncov alebo panvíc. Indukčný varič Adler AD6513 môže byť považovaný za núdzové riešenie, keď nie je k dispozícii sporák, alebo sa môže stať stálym príslušenstvom letného domu, malej kuchyne, prenajatej miestnosti alebo inej miestnosti. AD6513 umožňuje nastavenie vykurovacieho výkonu dvoma spôsobmi, a to nastavením požadovanej teploty alebo výkonu. Indukčný varič sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou, ktorá výrazne prevyšuje tradičné elektrické sporáky a je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí dávajú pozor na výšku účtov za elektrinu.
Indukčný varič Adler AD6513 má LED displej, ktorý vám umožní pohodlné prečítanie všetkých informácií. Podľa zvolenej možnosti regulácie výkonu môžete nastaviť jednu z deviatich úrovní ohrevu. Ponúkaný teplotný rozsah je medzi 60-240°C. 180-minútový časovač znamená, že prístroj nenecháte zapnutý a nepoškodíte hrniec alebo panvicu. Zaujímavým riešením je funkcia ohrevu na 60 °C, ktorá umožňuje udržiavať pokrmy teplé, bez toho, aby ste ich museli znovu zohrievať. Takto si môže celá rodina napriek dlhým rodinným stretnutiam vychutnať jedlá teplé. Varič má všetky užitočné bezpečnostné prvky, ako je napríklad detská poistka proti samovoľnému zapnutiu prístroja či automatická detekcia hrnca.

Charakteristika a technické údaje:
LCD displej
Časovač: 180 minút
Dvojitý spôsob regulácie: teplota alebo výkon
Priemer varnej platne: 190 mm
Rozmery: 29 x 36,5 x 4,5cm
Sklenený povrch
Detský zámok
Funkcia opätovného ohrevu
Funkcia rýchleho varenia
Automatická detekcia hrnca
Napájanie 220-240 V, 50/60 Hz
Príkon: 2000 W

Indukčné variče si stále zachovávajú popularitu a v našich kuchyniach sa používajú čoraz častejšie. Oceňujeme ich štýlové prevedenie, jednoduchosť a bezpečnosť používania.
Veľkou výhodou je, že AD6513 stačí položiť na rovný povrch a zapojiť do zásuvky, aby ste ho mohli používať. Maximálny výkon zariadenia až 2 000 W vám umožní rýchlejšie varenie jedál, a to aj tých, ktoré si vyžadujú viac času. Tento proces je možné ešte urýchliť funkciou rýchleho varenia. Je to tiež ideálne zariadenie na chatu, do študentskej izby alebo na prázdninové výlety. Vďaka tomu, že varič zaberá málo miesta, budete si môcť vychutnať chuť vašich obľúbených jedál takmer za každých podmienok. Štýlový dizajn, sklenený povrch a elegantná čierna farba z variča robia nielen funkčný, ale aj elegantný doplnok do vašej kuchyne.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.