Imunit Vitamín C 1200 mg URGENT

1×60 tbl, s postupným uvoľňovaním

Značka: SIMPLY YOU
Imunit Vitamín C obsahuje v jednej tablete extra vysokú dávku (1200 mg) vitamínu C s postupným uvoľňovaním. Navyše v účinnej kombinácii s extraktom zo šípok.
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
9,19
Doprava zadarmo nad 29,90 €
9 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X45640 ADC

Imunit Vitamín C 1200 mg URGENT - výživový doplnok renomovaného a tradičného produktového radu Imunit, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou surovín. Obsahuje extra vysokú dávku (1 200 mg) vitamínu C v jednej tablete pre posilnenie imunity. Navyše v účinnej a overenej kombinácii s extraktom zo šípok, ktoré sú bohatým zdrojom prírodných antioxidantov. Vďaka postupnému uvoľňovaniu sa prípravok vstrebáva do organizmu pozvoľna a pôsobí tak dlhšiu dobu. Imunit Vitamín C 1200 mg URGENT je vhodný predovšetkým v období akútnej potreby posilnenia imunity a obranyschopnosti. A to náhle, ako aj preventívne. Účinný prípravok pre intenzívne posilnenie imunity1,2, pre zníženie únavy a podporu vitality1, najvyššia dávka vitamínu C s postupným uvoľňovaním

 

Vysvetlenie: 1 - Vitamín C, 2 - extrakt z plodu šípky

 

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne. Tabletu zapite dostatočným množstvom vody (1–2 poháre). Je vhodné užívať po jedle.