ICF

  (5)
Zoradiť podľa
 • Eudermálny ušný gél pre psy a mačky. Ušný gél s eudermálnym účinkom. Peptivet je indikovaný u psov a mačiek. Vďaka dobre známym vlastnostiam jednotlivých zložiek zlepšuje fyziologický stav pokožky. Okrem toho pôsobí aj proti podráždeniu a obnovuje bariéru kože.
 • SKINGEL gél A.U.V.

  1×50ml, gél
  Je určený v prípadoch dermatitíd s erytémom bez výskytu baktérií (medziprstové priestory, kožné záhyby....) a dermatitíd sprevádzaných svrbením a bolestivosťou (alergia, hmyzie uhryznutie, obareniny, operačné rany). Má silné protizápalové vlastnosti, je účinným, antiseptickým a antimikrobiálnym prostriedkom. Vytvára ochrannú vrstvu na koži a je dôležitý pre cikatrizáciu rany. Vytvára bariéru, ochraňujúcu kožu pred vlhkosťou, pričom podporuje prirodzený regeneračný proces epidermis.
 • CLOREXYDERM FORTE šampón (PES, mačka) A.U.V.

  1×200ml, šampón pre psy a mačky
  Čistiaci a antiseptický šampón pre psy a mačky. Je vhodný pri povrchových a hlbokých pyodermiách, vysoko účinný je aj pri dermatitídach vyvolaných Malassezia pachydermatis.
 • ElaStopad je krém pre psov a mačky so slnečným filtrom a esenciálnymi mastnými kyselinami ω3-ω6 pre obnovu pružnosti pokožky. Je tiež užitočný ako posilňovač plantárnej podložky.
 • ZINCOSEB šampón A.U.V.

  1×25éml, šampón pre psy a mačky
  Šampón Zincoseb Flaking Shampoo pre psov a mačky Fatro je šampón s upokojujúcim, hydratačným a obnovujúcim účinkom, ktorý zabraňuje odlupovaniu kože a upokojuje svrbenie u psov a mačiek. Má jemnú vôňu, ktorá eliminuje nepríjemný zápach odlupovania.