Huhubamboo Geq Kuracie Čipsy+Mrkva 450g

1×450g

Značka: HUHUBAMBOO
Zdravá, chutná a 100% prírodná mäsová pochúťka Huhubamboo GEQ s príchuťou Kuraťa a mrkvy je ideálnou psou odmenou. Vďaka vysokej chutnosti a ľahkej stráviteľnosti bude pes pri tréningu ochotne spolupracovať. Praktická plastová dóza s uškom pre ľahké prenášanie, v ktorej sú chipsy balené, zachová maškrtám čerstvosť a lákavú arómu.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X83849

Zdravá, chutná a 100% prírodná mäsová pochúťka Huhubamboo GEQ s príchuťou Kuraťa a mrkvy je ideálnou psou odmenou. Vďaka vysokej chutnosti a ľahkej stráviteľnosti bude pes pri tréningu ochotne spolupracovať. Praktická plastová dóza s uškom pre ľahké prenášanie, v ktorej sú chipsy balené, zachová maškrtám čerstvosť a lákavú arómu. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste a po otvorení obal opäť uzavrite a uložte do chladničky.

Zdravá, chutná a 100% prírodná mäsová pochúťka Huhubamboo GEQ s príchuťou. Kuraťa a mrkvy je ideálnou psou odmenou. Vďaka vysokej chutnosti a ľahkej stráviteľnosti bude pes pri tréningu ochotne spolupracovať. Praktická plastová dóza s uškom pre ľahké prenášanie, v ktorej sú chipsy balené, zachová maškrtám čerstvosť a lákavú arómu. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste a po otvorení obal opäť uzavrite a uložte do chladničky.


• 100 % prírodná mäsová pochúťka

• Obsahuje Kuracie mäso a mrkvu

• Veľmi chutná a dobre stráviteľná maškrta

• Praktické balenie v dóze s uškom

• Obsah baleniea 450 g

Zloženie: Kuracie mäso, zemiakový škrob, mrkva
Analytické zložky: proteín 45%, vlhkosť 16%, obsah tuku 6%, vláknina 4%, hrubý popol 2,5%


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.