Huhubamboo Geq Kura+Sladké zemiaky 450g

1×450g

Značka: HUHUBAMBOO
100% prírodná mäsová pochúťka Huhubamboo GEQ s príchuťou Kuraťa a sladkých zemiakov je ideálnou odmenou. Vďaka vysokej chutnosti a ľahkej stráviteľnosti sa stanú pre psa pochúťkou, pre ktorú bude pri tréningu ochotne spolupracovať. Maškrty sú balené v praktickej plastovej dóze s uškom pre jednoduché prenášanie.100% prírodná mäsová pochúťka Huhubamboo GEQ s príchuťou Kuraťa a sladkých zemiakov je ideálnou odmenou. Vďaka vysokej chutnosti a ľahkej stráviteľnosti sa stanú pre psa pochúťkou, pre ktorú bude pri tréningu ochotne spolupracovať. Maškrty sú balené v praktickej plastovej dóze s uškom pre jednoduché prenášanie.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

8,39
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X83848

100% prírodná mäsová pochúťka Huhubamboo GEQ s príchuťou Kuraťa a sladkých zemiakov je ideálnou odmenou. Vďaka vysokej chutnosti a ľahkej stráviteľnosti sa stanú pre psa pochúťkou, pre ktorú bude pri tréningu ochotne spolupracovať.

Maškrty sú balené v praktickej plastovej dóze s uškom pre jednoduché prenášanie.100% prírodná mäsová pochúťka Huhubamboo GEQ s príchuťou Kuraťa a sladkých zemiakov je ideálnou odmenou. Vďaka vysokej chutnosti a ľahkej stráviteľnosti sa stanú pre psa pochúťkou, pre ktorú bude pri tréningu ochotne spolupracovať. Maškrty sú balené v praktickej plastovej dóze s uškom pre jednoduché prenášanie.

• 100 % prírodná mäsová pochúťka

• Obsahuje Kuracie mäso a sladké zemiaky

• Veľmi chutná a dobre stráviteľná maškrta

• Praktické balenie v dóze s uškom

• Obsah balenia 450 g

Zloženie: Sladké zemiaky, Kuracie prsia, sacharóza, kyselina citrónová.
Analytické zložky: proteín 19 %, vlhkosť 20 %, obsah tuku 6 %, vláknina 3,5 %, hrubý popol 2,5 %


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.