Horské slnko SCHOTT HS 912

Značka: SCHOTT

Horské slnko od renomovanej značky Efbe - Schott z Nemecka je osvedčený spôsob ako si počas zimných mesiacov môžete doplniť vitamín D

349,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Horské slnko SCHOTT HS 912

c80547e8-4930-450b-b8cf-5e4e85305bbf

Hlavný popis produktu

Horské slnko od renomovanej značky Efbe - Schott z Nemecka je osvedčený spôsob ako si počas zimných mesiacov môžete doplniť vitamín D. Horské slnko slúži ako náhrada za nedostatok slnečných lúčov. Liečivé lúče umelého slnka sú obľúbené pri nachladnutí, nádche a podobne. Keďže sa jedná o UV žiarič, tak okrem zdroja vitamínu D dokáže aj účinne opáliť. Stačí teda ožarovanie horským slnkom do 15 minút a Vaša pokožka bude krajšia, opálenejšia a uvoľnenejšia. Tento prístroj je možné nastaviť na vhodnú dobu opaľovania, pomocou funkčného časovača, ktorého nastavenie si možno zapamätať až pre 4 osoby. Nezabudnite počas ožarovania horským slnkom používať aj špeciálne okuliare, ochránite si tak zrak.

Charakteristika a technické údaje:
Malé domáce solárium na opaľovanie tváre a dekoltu
Vysoko kvalitné nemecké spracovanie
Reflektor so špeciálnou výbojkou
Krycie sklo s UV-A filtrom pre pekné opálenie
Časovač pre nastavenie požadovaného času opaľovania (max 30 minút)
Funkcia mechanickej pamäte pre 4 osoby
Vrátane 2 párov ochranných okuliarov
Rukoväť na prenášanie zariadenia
Rozmery (V x Š x H): 44 x 27 x 17 cm
Maximálny výkon 440W
Napájanie 230V / 50Hz
Vyrobené v Nemecku

Slnko je zdrojom života na Zemi. Svetlo a teplo slnka - ako každý vie zo zmeny ročných období a z dovolenkových skúseností - majú veľký vplyv na naše zdravie a našu fyzickú pohodu. Opaľovanie pokožky zvyšuje prirodzené sebavedomie a osobnú pohodu zdravým atraktívnym vzhľadom. Opaľovanie zároveň plní svoj biologický účel ochrany pokožky pred spálením slnkom - napr. pred dovolenkou.
Rozhodnite sa pre kvalitu Made in Germany: výroba prebieha výlučne v Bad Blankenburgu v Durínsku a podlieha pravidelným kontrolám kvality.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.