Honeywell ES800 Chladič vzduchu s 3 funkciami, chladenie, zvlhčovanie, ventilácia

Značka: HONEYWELL

Chladič vzduchu - Honeywell AIDC ES800 pomôže v teplom počasí a chladí miestnosť v horúcom počasí. Klimatizácia je ideálnym riešením pre ochladenie malých a stredných miestností. Ide o multifunkčné zariadenie, ktoré je vodným chladiacim zariadením, ako aj ventilátorom a zvlhčovačom vzduchu v jednom zariadení.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Honeywell ES800 Chladič vzduchu s 3 funkciami, chladenie, zvlhčovanie, ventilácia

fd0f30e5-cc78-4916-ab43-ac6399097ca7

Hlavný popis produktu

Chladič vzduchu - Honeywell AIDC ES800.
Pomôže v teplom počasí a chladí miestnosť v horúcom počasí. Chladič vzduchu je ideálnym riešením pre ochladenie malých a stredných miestností. Ide o multifunkčné zariadenie, ktoré je vodným klimatizačným zariadením, ako aj ventilátorom a zvlhčovačom vzduchu v jednom zariadení. Voda zhromaždená v nádrži pumpou zvlhčuje veľký filter, cez ktorý je vzduch tlačený cez vysoko výkonný ventilátor. Voda odparujúca sa z povrchu filtra znižuje teplotu o niekoľko stupňov, vďaka čomu sa do miestnosti privádza chladný, čerstvý a čistý vzduch.
Výhody chladiča vzduchu.
Mmá diaľkové ovládanie; 4-stupňová regulácia prietoku vzduchu; má funkciu časovača - môžete naprogramovať zariadenie tak, aby sa vypínalo o pol, 1, 2 alebo 4 hodiny; diaľkové ovládanie môže byť skryté na špeciálne navrhnutom mieste v kryte; 4 kolesá pre ľahký prenos zariadenia; bočné držadlá pre pohodlné prenášanie; ľadový chladič
Technické údaje.
Typ klimatizácie - chladenie vzduchu.
Pracovné napätie - 230 V
Počet prevodových stupňov - 4 Príkon: 38,1 W
Prietok vzduchu - 350 m3 / h
Farba krytu - čierna, biela
Hmotnosť - 6 kg
Rozmery - výška 733 x dĺžka 366 x šírka 25mm
Výrobca - Honeywell


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.