Honeywell CL152 Chladič vzduchu s diaľkovým ovládaním

Značka: HONEYWELL

Perfektný na cielené chladenie v malých a stredne veľkých priestoroch, ako sú obývacia izba, spálňa, detská izba, krytá terasa alebo garáž.

192,54
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Honeywell CL152 Chladič vzduchu s diaľkovým ovládaním

7bd409de-fa81-461e-90cd-f05dc4b196b6

Hlavný popis produktu

Cítite pohodlie v horúcich dňoch.
Uhlíkový filter sa umýva pod tečúcou vodou, takže údržba je mimoriadne ľahká a nie je potrebné kupovať filtre. Vychutnajte si ľahké ovládanie na digitálnom paneli. Úspora energie, alarm nedostatku vody a diaľkové ovládanie umožňujú bezpečné a pohodlné používanie chladiča vzduchu. Užitočný v práci aj doma.
Režim spánku, ktorý napodobňuje prirodzený vánok, poskytuje jemné pohodlie v noci. Honeywell CL152 obsahuje automatický časový spínač pre ešte väčšiu úsporu energie. Ovládací panel LED sa ľahko používa a diaľkové ovládanie umožňuje ovládať prístroj z celej miestnosti. Táto ľahká jednotka má bočné rukoväte a štyri kolieska, ktoré vám umožňujú ľahký presun z miestnosti do miestnosti.
V teplých dňoch chladný vánok.
Tri nastavenia rýchlosti ventilátora, uhlíkový prachový filter a oscilujúce žalúzie zlepšujú cirkuláciu vzduchu a zaisťujú rovnomerné rozloženie chladného vzduchu. Chladiace jednotky fungujú najlepšie v horúcom / suchom podnebí, kde je relatívna vlhkosť vzduchu nižšia ako 60%.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.