Hlboká panvica Berlingerhaus BH-8511 24cm Eternal Collection

Hlboká panvica Berlinger Haus BH-8511 Eternal Collection je pokladnicou inovatívnej kulinárskej technológie zabalenej do nadčasovej elegancie

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Hlboká panvica Berlingerhaus BH-8511 24cm Eternal Collection

8da6f13b-d9b1-4936-84a5-f62b653a4b59

Hlavný popis produktu

Hlboká panvica Berlinger Haus BH-8511 Eternal Collection je pokladnicou inovatívnej kulinárskej technológie zabalenej do nadčasovej elegancie. Táto 24 cm hlboká panvica so sklenenou pokrievkou je hviezdnym hráčom vo veľmi uznávanej kolekcii Eternal Collection, stelesňujúca odkaz kvality, odolnosti a hviezdneho výkonu.
Nebaví vás tráviť nekonečné hodiny v kuchyni? Túžite po bohatých, chutných vývaroch a šťavnatom, jemnom mäse? Hľadáte riešenie varenia, ktoré nielen šetrí čas, ale podporuje aj zdravšiu prípravu jedál? Nehľadajte ďalej, pretože prišiel váš kulinársky záchranca v podobe panvice Berlingerhaus!

Charakteristika a technické údaje:
Priemer 24cm
Výnimočné zadržiavanie a distribúcia tepla
Prémiová nehrdzavejúca oceľ 18/10
Rozmery : 24 x 6,5 cm
Vhodné pre indukciu
Vhodné do umývačky riadu
Možnosť použitia v rúre do 220 °C
sklenená pokrievka v balení

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.