Hisense Babysense Monitor dychu Babysense 2 Pro

1×1 ks, monitor dychu

Značka: HISENSE

Monitor Babysense 2 Pro je bezdotykový monitor dychu vybavený dvomi senzorovými podložkami a dizajnovo atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Je určený na detekciu dychových nepravidelností a zástav dychu (tzv. apnoe). Monitor dychu je v súčasnosti jedinou účinnou pomôckou v boji proti syndrómu náhleho úmrtia SIDS u detí v období prvého roku ich života.

126,59
Doprava zadarmo

O produkte: Hisense Babysense Monitor dychu Babysense 2 Pro 1×1 ks, monitor dychu

X36671

Hlavný popis produktu

Bezdotykový monitor dychu s dvoma podložkami. Monitor Babysense 2 Pro je bezdotykový monitor dychu vybavený dvomi senzorovými podložkami a dizajnovo atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Je určený na detekciu dychových nepravidelností a zástav dychu (tzv. apnoe). Účinná pomôcka proti SIDS. Monitor dychu je v súčasnosti jedinou účinnou pomôckou v boji proti syndrómu náhleho úmrtia SIDS u detí v období prvého roku ich života.

Monitor dychu Babysense 2 Pro identifikuje vzorce dýchania vášho dieťaťa, ktoré sú prenášané do kompaktného mikroprocesora, umiestneného v kontrolnej jednotke prístroja. V prípade problému spustí alarm. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie je detekované dýchanie po dobu dlhšiu ako 20 sekúnd, alebo ak sa zníži počet dychov na menej ako 10 dychov za minútu, je spustený akustický a vizuálny alarm.

Rodičia sú tak informovaní o potenciálnej hrozbe ešte skôr, než skutočne nastane! Dlhoročná tradícia. Prvé produkty radu Babysense boli vyvinuté pred viac ako 20 rokmi ako prvé svojho druhu na svete a od tej doby pomohli viac ako 600 000 detí po celom svete.

Vďaka poznatkom detských lekárov, firemných vývojárov a požiadavkám rodičov prešli značným vývojovým procesom a zdokonalením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.