HiPP Počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP 1 BIO Combiotik

1×700 g, dojčenská výživa, od narodenia

Značka: HIPP

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

14,89
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
14 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X42615

HiPP 1 BIO Combiotik je určený na výživu dojčiat od narodenia, počas prvých mesiacov života až do zavedenia vhodných príkrmov, ktorí sú prikrmovaní alebo nemôžu byť dojčené, môže sa podávať podľa potreby rovnako ako materské mlieko – tak často, ako bude Vaše dieťa požadovať. Pri prechode na HiPP 1 BIO Combiotik® sa môže zmeniť konzistencia stolice vďaka vláknine GOS-stolica môže byť mäkšia rovnako ako u dojčených detí.

Už viac ako 50 rokov venujeme všetko úsilie a skúsenosti na výrobu mliečnej výživy pripravovanej tak, aby Vaše dieťa dostávalo presne to, čo potrebuje pre zdravý vývoj. Zloženie je založené na posledných výsledkoch výživových expertov. Navyše v HiPP BIO kvalite. HiPP BIO Combiotik® je najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám Vášho dieťaťa so starostlivo vybranými BIO surovinami a s unikátnou kombináciou hodnotných zložiek inšpirovaných materským mliekom.


Obsahuje prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry v individuálnej variabilite a množstve.
• obsahuje DHA - kyselinu dokozahexaénovú (v zmysle požiadaviek predpisov platných pre všetky počiatočné dojčenské výživy). DHA patrí medzi omega-3 mastné kyseliny.
• obsahuje z cukrov iba laktózu

Zloženie
ODTUČNENÉ MLIEKO*, PRODUKT MLIEČNEJ SRVÁTKY*, rastlinné oleje*(palmový olej*?, repkový olej*, slnečnicový olej*), LAKTÓZA* (z MLIEKA*), galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (z MLIEKA), RYBÍ olej1, chlorid vápenatý, citronán draselný, cholín, Mortierella alpina olej, citronán sodný, L-fenylalanín, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, síran horečnatý, L-tryptofán, síran zinočnatý, síran železnatý, stabilizátor kyselina mliečna, L-askorbát sodíka + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), prírodné kultúry mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditum®2), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), nikotínamid, D-pantotenát vápnika, síran meďnatý, retinyl acetát (vitamín A), uhličitan vápenatý, tiamín hydrochlorid (vitamín B1), jodičnan draselný, hydrochlorid pyridoxínu (vitamín B6), kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadión (vitamín K), síran mangánatý, cholekalciferol (vitamín D), D-biotín, kyanokobalamín (vitamín B12). Vzťahuje sa k sušenému stavu potraviny.

* z certifikovaného trvalo udržateľného hospodárstva
*z ekologického poľnohospodárstva
1 obsahuje DHA v zmysle požiadaviek predpisov platných pre všetky počiatočné dojčenské výživy
2 Lactobacillus fermentum CECT5716
bez geneticky modifikovaných surovín (podľa Nariadenia pre Ekologické poľnohospodárstvo)

Dôležité upozornenia
Dojčenie je to najlepšie pre Vaše dieťa. Počiatočné mlieko HiPP 1 BIO Combiotik sa má používať len na základe odporúčania lekára, alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Tak ako materské mlieko, aj dojčenské výživy obsahujú sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy Vášho dieťaťa. Častý alebo trvalý kontakt zubov so sacharidmi môže spôsobiť vznik zubného kazu. Preto nenechávajte Vaše dieťa dlho piť z fľaše a naučte ho čo najskôr piť z pohára. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života Vášho dieťaťa.
 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.