HiPP Príkrm Cestoviny šunka so zeleninou

1×220 g, cestoviny so šunkou a zeleninou pre deti

Značka: HIPP

Príkrm Junior menu Cestoviny šunka so zeleninou je určený pre deti od ukončeného 9. mesiaca: - hotové jedlo s kúskami mäsa a zeleniny - dieťa sa na nich naučí správne žuvať a neskôr bude môcť prejsť na pevnú stravu

3,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: HiPP Príkrm Cestoviny šunka so zeleninou 1×220 g, cestoviny so šunkou a zeleninou pre deti

X32044 ADC

Príkrm Junior menu Cestoviny šunka so zeleninou je určený pre deti od ukončeného 9. mesiaca:

  • hotové jedlo s kúskami mäsa a zeleniny
  • dieťa sa na nich naučí správne žuvať a neskôr bude môcť prejsť na pevnú stravu

Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Pred ohriatím sa má fľaštička otvoriť (viečko musí klepnúť), obsah sa dobre premieša a ohreje (napr. vo vodnom kúpeli; nevariť!). Jedenkrát ohriata časť sa už neskladuje. Nespotrebované množstvo sa odporúča uchovávať v uzatvorenej fľaštičke v chladničke, spotrebovať do 24 hodín. Nezmrazovať!

Je dôležité dodržiavať návod na prípravu, podmienky uchovávania, skladovania a zaobchádzania s výrobkom, aby nedošlo ku ohrozeniu zdravia dieťaťa.

Upozornenie: Pri kŕmení držte dieťa vždy v náručí. Nenechávajte dieťa bez dohľadu. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.