Healthy Life Stimulačný gél - Orgasmic Gel

1×50 ml, stimulačný gél

Stimulačný intímny gél v špičkovej bio kvalite je špeciálne navrhnutý tak, aby vám poskytol intenzívne pocity a väčšie potešenie.

21,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Healthy Life Stimulačný gél - Orgasmic Gel 1×50 ml, stimulačný gél

X020505

Hlavný popis produktu

Stimulačný intímny gél v špičkovej bio kvalite je špeciálne navrhnutý tak, aby vám poskytol intenzívne pocity a väčšie potešenie. Chcete si dopriať väčšiu citlivosť intímnych partií a viac vzrušenia pri milostných hrátkach? Vyskúšajte Orgasmic gél, je vhodný pre mužov aj ženy.

Použitie & Forma
Stimulačný gél na báze oleja v špičkovej bio kvalite. Použitie: Aplikujte priamo na vaše intímne partie. Zaplaví vás jemné teplo. Po použití starostlivo uzavrite. Uchovávajte výrobok mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme. Neslúži ako antikoncepcia. Nie je kompatibilný s latexovými kondómami. Krajina pôvodu Francúzsko.

Parametre & Zloženie
Objem: 50 ml. 0% Farbivo, 0% parabén, 0% fenoxyetanol, 0% palmový olej, 0% PEG. ZLOŽENIE / INGREDIENTS (INCI): HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CERA ALBA, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, MENTHA PIPERITA OIL, TOCOPHEROL, LIMONENE, LINALOOL, STEVIA REBAUDIANA

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.