Healthy Life - Dezinfekcia Alcohol Free S

1×50 ml, bez alkoholu

Dezinfekčný a čistiaci prostriedok bez alkoholu špeciálne vyvinutý pre údržbu erotických pomôcok. Dezinfekcia chráni vaše telo tým, že dokonale dezinfikuje erotické pomôcky a zbavuje ich choroboplodných zárodkov, baktérií, vírusov, plesní a iných nečistôt, ktoré na nich zostávajú.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
14,39
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Healthy Life - Dezinfekcia Alcohol Free S 1×50 ml, bez alkoholu

X46077

Hlavný popis produktu

Dezinfekčný a čistiaci prostriedok bez alkoholu špeciálne vyvinutý pre údržbu erotických pomôcok. Dezinfekcia chráni vaše telo tým, že dokonale dezinfikuje erotické pomôcky a zbavuje ich choroboplodných zárodkov, baktérií, vírusov, plesní a iných nečistôt, ktoré na nich zostávajú. Má antibakteriálne a fungicídne vlastnosti. Pomáha predchádzať nepríjemným zápalom a mykózam. Erotické pomôcky je nutné ošetrovať dezinfekciou pred a po každom použití.

Použitie: Aplikujte 3 - 4 ml (cca 3 - 4 streknutia) a nechajte minimálne 20 minút dezinfekciu pôsobiť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte zasiahnutiu očí a otvorených rán, v prípade zasiahnutia vypláchnite prúdom studenej vody. Prázdnu a čistú nádobku recyklujte. Skladujte v suchu a tme.

Objem: 50 ml.

ZLOŽENIE (INCI): INGREDIENTS (INCI): AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, ALLANTOIN, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.