Happy Dog Profi Krokette 26/16 Sportive

1×20 kg, granule pre psy

Značka: HAPPY DOG
Kompletné PREMIUM krmivo pre dospelých psov všetkých plemien

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

42,49
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X83227

Energeticky bohatšie krmivo 26-16 SPORTIVE prináša väčší podiel stavebných bielkovín a viac energie pre pokrytie mierne zvýšených živinových nárokov pracovných, športových alebo chovných psov v období ich zvýšenej aktivity. Receptúra ​​je zostavená na báze výdatnej červené Hovädzie svaloviny, ktorá je optimálnym zdrojom stavebných bielkovín pre všetky plemená psov.

Výdatné červené mäso je doplnené ľahko stráviteľným bielym mäsom hydiny a rýb. Ľahko stráviteľný hydinový tuk zase dodáva pohotovú energiu. Krmivo možno nasadiť všade, kde je požadovaná vyššia svalová aktivita a ľahší fyzický výkon. Je vhodné tiež k výžive gravidných a dojčiacich fen.

Možno ho alternatívne nasadiť aj pri odchove aktívnych mladých psov stredných a veľkých plemien, ktorí sú už zaradení do aktívneho výcviku a tréningu. Krmivo obsahuje všetky potrebné minerálne látky, stopové prvky a vitamíny v pomeroch optimalizovaných pre stredne zaťažené psy.

Je preto ekonoLoptakou variantou zdravej výživy psov všade tam, kde sú kladené vyššie nároky na prísun všetkých živín.

Zloženie:

pšeničná múka, hydinový tuk, hydinový proteín sušený, Hovädzie mäsová múčka, jačmeň, kuKuraica, pšenica, hemoglobín sušený, Rybaa múčka, cukrovarské rezky sušené (zbavené cukru), hydinový pečeňový hydrolyzát, jablčná matolina sušená, chlorid sodný. Stráviteľná energia: 1.650 KJ / 100g; 3.950 Kcal / kg.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.