Happy Dog Naturcroq Senior

1×15 kg, granule pre psy

Značka: HAPPY DOG
Vyvážené samostatné krmivo pre starších psov od 7 rokov veku, znížený obsah bielkovín, sodíka a fosforu, s vitamínom C, prírodné ingrediencie, cenné lokálne bylinky, prispôsobená receptúra.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

39,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X83224

Suché krmivo NaturCroq Senior od Happy Dog je vďaka svojej receptúre so zníženým obsahom sodíka, fosforu a bielkovín špeciálne prispôsobená výživovým potrebám psích seniorov.

Skladá sa z ľahko stráviteľných prísad z bavorskej prírody a dodá Vášmu štvornohému priateľovi extra porciu vitamínu C, rovnako ako všetky životne dôležité látky, ktoré sú potrebné pre zdravú výživu. NaturCroq Senior od Happy Dog je vyvážené, kompletné krmivo určené psím seniorom od 7 rokov veku.

Je prispôsobené meniacim sa výživovým potrebám starších psov a obsahuje menšie množstvo sodíka, fosforu a bielkovín, než klasické krmivo pre psy, čím šetrí vnútorné orgány. Receptúra ​​obsahuje ľahko stráviteľné lokálne suroviny a bylinky, ktoré skvele uzatvárajú už tak lahodnú chuť tohto krmiva.

Pri výrobe nebolo použité genetické inžinierstvo, ani cukor. Vyrába sa v nemeckom rodinnom podniku, kde podlieha prísnym kontrolám kvality.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.