Happy Dog Naturcroq Lamb&Rice

1×15 kg, granule pre psy

Značka: HAPPY DOG
Kŕmenie diétnym jahňacím mäsom a ryžou sa osvedčilo najmä u precitlivených psov. Preto aj HAPPY DOG zhotovil aj vo svojej MEDIUM rade vynikajúce a lahodný Natur-Croq Lamm & Reis.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

40,29
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X83221

Kŕmenie diétnym jahňacím mäsom a ryžou sa osvedčilo najmä u precitlivených psov. Preto aj HAPPY DOG zhotovil aj vo svojej MEDIUM rade vynikajúce a lahodný Natur-Croq Lamm & Reis. Prináša tak cenovo veľmi výhodné kompletné a vyvážené krmivo určené pre všetkých dospelých citlivých psov s normálnou potrebou živín.

Svojim s redukovaným obsahom medi a striedmym obsahom vitamínu A a tukov je ideálnou potravou pre psy so svetlou srsťou. Práve tieto svetlá plemená vyžadujú takéto špeciálne pomery živín. HAPPY DOG vie tieto zvláštne požiadavky splniť znamenitým spôsobom.

Zloženie:

Pšenica, kukurica, jahňacie a hydinová mäsová múčka, ryža, Hovädzí loj, hydinový tuk, hydinový mäsový hydrolyzát, minerálne látky, cukrovarské rezky, kvasnice, zelenina (mrkva, petržlen, žerucha, Želéný ovos a slnečnica, ďatelina) stopové prvky, vitamíny.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.