Happy Dog Naturcroq Active

1×15 kg, granule pre psy

Značka: HAPPY DOG
Vysoko kvalitné samostatné krmivo pre dospelých psov so zvýšenou potrebou energie, ideálne pre pracovné, športové a lovecké psy, prírodné prísady a lokálne bylinky, vyvážená receptúra.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

40,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X83218

Suché krmivo NaturCroq Active od Happy Dog poskytuje dospelým psom so zvýšenou potrebou energie vďaka agility tréningu alebo náročným aktivitám všetky potrebné živiny v množstve, ktoré je potrebné.

Vyznačuje sa vyváženou receptúrou, vysokým podielom živočíšnych bielkovín a je vyrobené z prírodných surovín. Pracovné psi, ktorí sa využívajú napríklad pri športe alebo love, majú zvýšené energetické nároky.

NaturCroq Active je týmto potrebám špeciálne prispôsobené. Plnohodnotné krmivo obsxahuje 67% živočíšnych bielkovín (z celkového obsahu bielkovín) a pomer bielkovín a tukov je upravený v pomere 24:18. Receptúra ​​sa skladá z hydiny a rýb, ako aj slnečnicového a repkového oleja, ktoré obsahujú cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a poskytujú rýchlu energiu.

Prísady sú prírodného pôvodu a pochádzajú z Bavorska. Krmivo pre psy sa vyrába v Nemecku a podlieha prísnym kontrolám kvality. Rovnako sa vyrába bez použitia genetického inžinierstva a pridávanie cukrov.

Chrumkavé granule vynikajú svojou lahodnou chuťou, ktorá je podporená pridaním miestnych byliniek. Krmivo NaturCroq Active je vďaka tomu výborne akceptované psov malých, stredných a veľkých plemien.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.