Happy Dog Baby Grainfree M&M

1×10 kg, granule pre psy

Značka: HAPPY DOG
Kompletné bezobilné krmivo pre veľmi citlivá šteňatá veľkých a stredných plemien nad 11 kg dospelej hmotnosti.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

45,89
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X83213

Kompletné bezobilné krmivo pre veľmi citlivá šteňatá veľkých a stredných plemien nad 11 kg dospelej hmotnosti. Od 4. týždňa života do 12. mesiacov, u stredných a veľkých plemien do ukončeného 6. mesiaca (fáza 1). Happy Dog BABY Grainfree - optimálne získa likviditu aj veľmi citlivá šteňatá. Nahrádza doterajší Baby Grainfree.

U plemien všetkých veľkosťí sa v dnešnej dobe vyskytujú potravinovej intolerancie. Najčastejšie je to precitlivenosť na obilniny. Takáto veľmi citlivá šteňatá kladú špecifické požiadavky na svoju potravu: veľkosť granúl musí byť prispôsobená veľkosťi tela a receptúra ​​musí byť špeciálne sesatvena, najmä nesmie obsahovať obilniny.

Obsah živín a energie pritom musí pokryť zvýšené požiadavky prvej intenzívnej rastovej fázy. Happy Dog Baby Grainfree je veľmi dobre stráviteľné a vyvážené kompletné jemné krmivo, určené najmä pre šteňatá všetkých plemien od 4. týždňa života. Špeciálna receptúra ​​bez obilia ponúka pestrosť 5 výberových zdrojov živočíšnych proteínov tej najvyššej kvality, bezlepkové zemiaky a cenné novozélandské mušle a tiež optimálny pomer proteínov a tuku.

Poskytuje tak vyváženú výživu a stará sa o optimálny vývoj aj u veľmi citlivých šteniat. Jedinečné granule v tvare srdiečka s otvorom sú vďaka väčšiemu povrchu ľahšie stráviteľné. Krmivo obsahuje navyše aj jedinečný Happy Dog Natural Life Concept® z rýdzo prírodných prísad, ktorý dodáva psovi všetko, z čoho jeho organizmus celkovo profituje.

Výborne sa preto hodí k bezproblémovému a šetrnému kŕmenie tiež u citlivých šteniat. Od 7. mesiaca života by sa malo postupne prechádzať na špeciálne vyvážené krmivo Junior Grainfree (fáza 2) so zníženým obsahom proteínov a energie. Tým sa účinne zabráni nadmernému príjmu živín v 2. rastovej fáze.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.