HAMI NEML.K.PSEN.-RYZ. MALINA 170G OD 7MES. 662320

1×170 g, príkrm

Značka: HAMI
5.0
Nemliečna kaša pšenovo-ryžová s malinami, pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje len prírodné cukry.
Na sklade v eshope
2,79
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X47727 ADC

Potravina na báze obilia určená pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca, v prášku. Hami nemliečna kaša pšenovo-ryžová malinová bez pridaného cukru (obsahuje prírodné cukry) je vhodná na večeru alebo raňajky. Pre čo najprirodzenejší prechod z tekutej stravy možno kašičku pripraviť z materského mlieka, dojčenského mlieka alebo zo špeciálneho dojčenského mlieka (mlieko s čiastočne alebo úplne hydrolyzovanými bielkovinami).

  • Obsahuje obilniny (pšeno, ryža), ktoré sú prirodzeným zdrojom energie.

  • Neobsahuje kravské mlieko, preto je vhodná aj v prípade alergie na bielkovinu kravského mlieka.

  • Zdroj vitamínu D a vápnika podľa požiadaviek legislatívy.

  • Bez konzervačných látok podľa zákona.

 

Spôsob použitia

  1. Do taniera alebo misky sa nalejte 170 ml pripraveného dojčenského mlieka (s teplotou 40 °C), ktoré obvykle podávate svojmu dieťatku (napr. Hami).

  2. Za stáleho miešania (šľahania vidličkou) pridajte 4-5 polievkových lyžíc (celkom 20 g) kaše Hami. Hustotu kaše môžete podľa potreby upraviť pridaním mlieka či prášku.

  3. Dôkladne premiešajte a nechajte chvíľu odstáť. Kašu podávajte deťom malou plastovou lyžičkou. 

Na prípravu použite vždy len suchú lyžicu. Kašu pripravujte a podávajte vždy čerstvú. Nedojedenú porciu už opätovne nepodávajte, zlikvidujte ju.

Dôležité upozornenie: Potravina má byť len súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním. Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.