Hami mliečna kaša ryžová banánová

1×225 g, mliečna kaša 4m+

Značka: HAMI
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
3,59
Doprava zadarmo nad 29,90 €
3 body na vernostnú kartu

O produkte

X22938 ADC

Hami mliečna kaša ryžová banánová bez pridaného cukru* je vhodná ako chutná večera alebo raňajky pre malé brušká. Obsahuje obilniny (ryžu), ktoré sú prirodzeným zdrojom energie pre každý deň plný zážitkov. Jedna porcia kaše denne tak pomáha postupne zavádzať nové chute obilnín či ovocia a vytvárať zdravé stravovacie návyky.

100% bez konzervačných látok. Výborné raňajky, Chutná večera. Dôkladne vybrané a kontrolované obilniny pre malé brušká. Prirodzený zdroj energie. Obsahuje starostlivo vybrané mlieko.

Jedna porcia kaše denne ako súčasť pestrej a vyváženej stravy dieťatka.
Zdroj vitamínu D a vápnika**

*Obsahuje prírodné cukry.
**Vitamín D a vápnik podľa požiadaviek legislatívy.

 

Spôsob použitia

Do taniera alebo misky sa naleje približne 140 ml prevarenej vody vhodnej pre dojčatá (vychladenej asi na 40-50°C). Do taniera sa vsype 4,5 polievkových lyžíc zmesi. Zmes sa má premiešať a nechať asi pol minúty stáť. Hustota kaše sa môže podľa potreby upraviť pridaním vody či prášku a znova premiešať. Kaša sa má podávať deťom plastovou lyžičkou. Nedojedené porcie sa nemajú uchovávať.

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Po každom použití obal dôkladne uzatvorte! Po otvorení spotrebujte do 3-4 týždňov. Pri kŕmení nenechávajte dieťa bez dohľadu.
Pri kŕmení držte dieťa vždy v náručí. Nenechávajte dieťa bez dohľadu. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmu alebo o prechode na inú stravu by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo kvalifikovanej osoby v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývoji dieťaťa.
Informácie ohľadom zloženia a výživových hodnôt sa nachádza na obale a etikete produktu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.